تبلیغات در فراترز

در فراترز؛ کسب و کار خود را فراتر از دیگران، به همگان معرفی کنید.

 

با توجه به اینکه وبسایت فراترز به طور اختصاصی و تخصصی تنها بر روی موضوع معماری داخلی، طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی و موضوعات پیرامون آن در حال فعالیت می باشد؛ بنابراین نمایش تبلیغات شما در این زمینه های تخصصی سایت، می تواند جامعه هدف شما را به طور مشخص و مستقیم خطاب قرار دهد.

از این رو شما با قرار دادن تبلیغات و آگهی های تجاری خود در این حوزه، ابتدا مزایای گسترده ای را شامل حال خود و البته بازار هدف خود می کنید. و همچنین از سوی دیگر بیشمار افراد متقاضی حرفه و تخصص خود را مطلع و آگاه از محصولات و خدمات مورد ارایه خود می کنید. که همین امر می تواند به میزان چشم گیری به گسترده کردن حرفه تخصصی شما منجر شود.

پس اگر تا کنون به فکر نمایش آگهی تجاری خود در زمینه های طراحی و دکوراسیون داخلی نبوده اید، همین امروز در سایت فراترز این اقدام را عملی نمایید!

 

تبلیغات در سایت فراترز به ۳ صورت انجام می گیرد.

۱) تبلیغات بنری

۲) ریپورتاژ آگهی

۳)  فرافن های ویژه

تبلیغات بنری:

جایگاه بنرهای تبلیغاتی فراترز، کاملا در دسترس و در دید کاربران و مخاطبان فراترز قرار دارد. و هرگز در جای پرت و دور از دسترس قرار نگرفته است.

 

قوانین تبلیغات بنری:

کلیه تبلیغات بنری به صورت ماهانه می باشد.

حجم کلیه بنرها، می بایست حداکثر تا ۵۰ کیلو بایت باشد.

بنرهای تبلیغاتی به صورت فلش، پذیرفته نمی شود.

کلیه تصاویر و طرح ها باید از کیفیت لازم گرافیکی برخوردار باشند.

تبلیغات بنری چشمک زن و پرتحرک که چشم مخاطب را آزار می دهند، قابل قبول نیست. لذا ترجیحا از تصاویر ثابت استفاده شود.

کلیه پرداخت های تبلیغات بنری، در سایت فراترز و به صورت آنلاین انجام می شود.

وضعیت و تعرفه تبلیغات بنری:

جایگاه نمایش

موقعیت صفحه

صفحات داخلی دارای ستون

سایز بنر

۲۵۰*۲۵۰ پیکسل

تعداد بنر

۳ بنر در راست

نوع بنر

Gif, JPG, HTML5

تعرفه ماهانه

۲۹۹,۰۰۰ تومان

وضعیت

موجود

جایگاه نمایش

موقعیت صفحه

صفحات داخلی دارای ستون

سایز بنر

۲۵۰*۲۵۰ پیکسل

تعداد بنر

۲ بنر در چپ

نوع بنر

Gif, JPG, HTML5

تعرفه ماهانه

۲۹۹,۰۰۰ تومان

وضعیت

موجود

جایگاه نمایش

موقعیت صفحه

صفحات داخلی دارای ستون

سایز بنر

۶۰۰*۸۰ پیکسل

تعداد بنر

۳ بنر در پایین

نوع بنر

Gif, JPG, HTML5

تعرفه ماهانه

۲۴۹,۰۰۰ تومان

وضعیت

ناموجود

ریپورتاژ آگهی:

اگر شما قصد دارید که مخاطبان فراترز محتوای کاملی از کسب و کار تخصصی شما را مطلع شوند و با نمونه کارها و پروژه ها و محصولاتتان آشنا شوند، می توانید در قالب یک مطلب مشخص و کامل به تبلیغ کسب و کار خود بپردازید.

به این صورت که شما می توانید تمامی نوشته ها، مستندات و تصاویر دلخواه خود را که قصد دارید مورد نمایش عموم قرار گیرد را در قالب یک مقاله تهیه می کنید و سپس به ایمیل فراترز رسال می نمایید. آن گاه مطلب شما بعد از تایید و با رعایت کامل استاندارهای لازم، حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد آماده انتشار در بخش فراوبلاگ می شود.

این نوع تبلیغات به صورت دایمی در میان سایر محتوای سایت فراترز قرار می گیرد. که از این بابت این یک امتیاز بزرگ برای کسب و کار شما محسوب می شود. چرا که محتوای ریپورتاژ آگهی شما، شامل مخاطبان دایمی خواهد شد.

 

قوانین ریپورتاژ آگهی:

در ریپورتاژ آگهی، شما می توانید از ۳۰۰ تا ۳۰۰۰ کلمه قرار دهید.

کلیه تصاویر و طرح ها باید از کیفیت لازم گرافیکی برخوردار باشند.

در ریپورتاژ آگهی، شما می توانید لینک آدرس سایت خود را انتشار دهید.

در ریپورتاژ آگهی، شما می توانید شبکه های اجتماعی خود را معرفی کنید.

کلیه پرداخت های ریپورتاژ آگهی، در سایت فراترز و به صورت آنلاین انجام می شود.

 

تعرفه ریپورتاژ آگهی:

سفارش هر ریپورتاژ آگهی: ۱۹۹ هزار تومان

 

سفارش آنلاین

تبلیغات در بخش فرافن های ویژه:

به طور کل بخش فرافن ها به منظور تبلیغات کسب و کار تخصصی شما در حوزه معماری و دکوراسیون داخلی ایجاد شده است. به این شکل که شما می توانید به طور ۱۰۰% رایگان به معرفی و تبلیغات برند اختصاصی خود در قالب خدمات و محصولات مربوط به این حوزه، اقدام نمایید. تا کسب و کار خود را در منطقه زندگی خود بیش از پیش گسترش دهید و دامنه کاریتان را در برابر مخاطبان بیشتری افزایش دهید.

اما در این میان، فراترز امکان بهتری را برای شما فرافن ها و متخصصین فن حوزه ساختمانی ایجاد نموده است؛ تا با ویژه کردن کسب و کار خود در بخش فرافن ویژه، از امکانات و تسهیلاتی بهتر و بیشتر برای معرفی برند خود، برخوردار شوید.

 

قوانین بخش فرافن ها:

کلیه قوانین بخش فرافن ها در قسمت شرایط و قوانین سایت فراترز، به صورت کامل و مجزا شرح داده شده است. به شما فرافن گرامی پیشنهاد می کنیم که قبل از ثبت نام در این بخش، حتما بخش قوانین را مطالعه فرمایید.

کلیه پرداخت های فرافن های ویژه، در سایت فراترز و به صورت آنلاین انجام می شود.

 

تعرفه فرافن های ویژه:

نوع پلن

۳ ماهه

۶ ماه

۱ ساله

قیمت (تومان) ۲۹۹.۰۰۰ ۴۹۹.۰۰۰ ۷۹۹.۰۰۰

 

فرافن عادی           فرافن ویژه

نکات ضروری:

۱- سایت فراترز حق انتخاب از میان تبلیغات ارسالی را برای خود قایل می باشد. و اگر چنانچه تبلیغات ارسالی با قوانین و کلیات سایت فراترز از نظر محتوا، اصالت، ظاهر و … هماهنگ نباشد؛ فراترز این حق را دارد که آن تبلیغ ارسالی را نپذیرد. بنابراین از این حیث جایی برای اعتراض تبلیغ دهنده باقی نمی ماند.

لذا اگر سفارش دهنده آگهی، مبلغی را به صورت آنلاین واریز نماید. سایت فراترز آن مبلغ را دوباره به حساب شخص سفارش دهنده باز می گرداند.

۲- کلیه تبلیغات محصولات و خدمات آگهی دهنده باید متناسب و در چهارچوب مشاغل و دسته های وابسته موجود در بخش فرافن ها باشد. یعنی باید شامل محصولات و خدمات اجرایی حوزه صنعت ساختمان، معماری داخلی، طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی، صنعت مبلمان و … باشد.

-مثال آگهی قابل قبول: در زمینه محصولات؛ تبلیغ و فروش کاغذ دیواری، مبلمان، فروشگاه های آنلاین و غیر آنلاین دکوراسیون داخلی و امثالهم. در زمینه خدمات؛ گچبری، نجاری، تعمیرات مبلمان یا ساختمان و امثالهم.

 -مثال آگهی غیر قابل قبول: تبلیغ خدمات شرکت ها یا دفاتر معماری و طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی در قالب اشخاص حقوقی و یا حقیقی، که به کار طراحی، نظارت و اجرا فعال هستند و یا تبلیغ و معرفی طراح، ناظر و مجری معماری و دکوراسیون داخلی، قابل قبول نمی باشد.

۳- کلیه تبلیغات بنری در بخش های فراوبلاگ، فراطرح ها، فراگپ، فراپلاس و همچنین کلیه صفحات داخلی سایت که دارای ستون سمت چپ و راست می باشند، به نمایش گذاشته می شود.

۴- کلیه تبلیغات می بایست تابع قوانین کشور ایران و نیز قوانین کپی رایت جهانی باشد.

توجه: بعد از انجام پرداخت و سفارش آگهی و همچنین برای ارسال محتوای تبلیغات بنری خود از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید. و یا چنانچه سوال و یا ابهامی در زمینه سفارش تبلیغات داشتید، از این صفحه اقدام نمایید.