مزایای خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی آنلاین یا E-Design

معمولا در سراسر جهان از خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی، به عنوان یک حرفه لوکس و تشریفاتی یاد می شود که مربوط به همه طبقات اجتماعی نمی باشد و تنوع قیمتهای گران آن با توجه به منطقه ای که دفتر طراحی داخلی در آن قرار دارد متفاوت است. اما به تازگی این سنت به لطف تکنولوزی، در سراسر دنیا در حال شکسته شدن است و از بازار سنتی و گرانقیمت آن به سرعت در حال فاصله گرفتن و تبدیل شدن آن به بازار جهانیست تا با انقلابی جدید در این عرصه روبرو شویم.

این عرصه جدید از طراحی داخلی آنلاین را به اصطلاح E-Design  و یا E-Decoration می گویند که در سراسر جهان برای علاقه مندان این عرصه با این نام شناخته شده است. همان طور که در نمودار زیر می توان به وضوح دید، خدمات E-Design  هر روز در حال افزایش است و روند جدیدی را پیش روی جامعه معماری و طراحی داخلی و همچنین برای مخاطبان این عرصه باز کرده است.

خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی آنلاین

 

طبق تحقیقات به عمل آمده از مجامع معتبر بین المللی؛ دلایل روز افزون انتقال موج جدید طراحان داخلی از دنیای واقعی و یا همان حالت شرکتی معمول (به اصطلاح سنتی) به دنیای مجازی و یا آنلاین چنین برآورد شده است که نظر شما را به برخی از مهمترین آنها جلب می کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین روش طراحی و دکوراسیون داخلی چیه؟

چند دلیل مهم برای انتقال طراحان داخلی به عرصه خدمات آنلاین – مجازی

۱ مراودات آنلاین به مراتب سریعترو کارآمدتر از بحث آفلاین – سنتی می باشد.

۲ خدمات آنلاین به مراتب قابل دسترس تر و مهیاتر از حالت سنتی  برای مشتریان می باشد.

۳ عرصه طراحی داخلی از بازار محلی در حال تبدیل شدن به بازار جهانی است.

۴ از طریق مشاوره آنلاین طراحی داخلی، به حجم درخواست های بیشتری از افراد می توان رسیدگی کرد تا نسبت به همتای سنتی آن.

۵ طراحان داخلی در پلتفرم های آنلاین قادرند تا پاسخگوی تعداد بیشتری از افراد برای ارایه مشاوره باشند و رزومه قوی تر و بیشتری برای خود بسازند.

و ادامه…

همین حالا اولین پروژه طراحی داخلی آنلاین خود را در فرامشاوره آغاز نمایید.

۶ دلیل برای اینکه چرا باید از یک طراحی داخلی آنلاین برای طراحی فضای خود استفاده کنیم؟

خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی آنلاین1

چکیده ای از این مقاله:

به دلیل اینکه طراحان آنلاین خیلی در دسترس تر از طراحان به روش های سنتی و معمول هستند.

کارکردن با یک طراح داخلی برای ساخت دکوراسیون خانه خود، همکاری بخش و سرگرم کننده است. داشتن اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا اتاق غذاخوری – هر اتاقی در خانه – به لحاظ حرفه ای می تواند به نیازهای شما از ابتدا تا انتها پاسخ دهد و رضایت بخش باشد.

طراحی داخلی به روش سنتی قیمت های دور از دسترسی را به مشتریان ارایه می دهند. علاوه بر بحث بودجه از بابت زمان بندی هم برای مشتریان مناسب نیستند؛ زیرا شما باید اطمینان حاصل کنید که برنامه شما با جدول زمانی طراحان هماهنگی کامل داشته باشد و باید برای ملاقات و مشاوره با طراحان، از قبل وقت تعیین گردد.زیرا قبل از اینکه پروژه آغاز شود، باید وقت خود را تنظیم کنید تا طراح به خانه شما بیاید تا فضا را ببیند.

اما طراحان داخلی آنلاین، کل بازی را با ارایه قیمت های مناسب، فرایند راحت و بسیار سرگرم کننده تغییر دادند، همچنین در این فرایند با مزایای عمده ای که از طریق تکنولوژی پیشرفته و امکانات مدرن آن به ارمغان می آورد، روبرو هستیم.

مزایای مشاوره طراحی داخلی به صورت آنلاین:

۱ قیمت های رند و منصفانه

۲ برنامه انعطاف پذیر

۳ سفارشی سازی آنلاین

۴ بازخورد سریع

۵ منابع معتبر

۶ امکانات فراوان

به طور کل اگر بخواهیم در ۳ کلمه بیان کنیم؛ صرفه جویی زمانی، مالی و جانی.

همین حالا اولین پروژه طراحی داخلی آنلاین خود را در فرامشاوره آغاز نمایید.

به نظر شما تنها دلیل استفاده از خدمات آنلاین طراحی داخلی چیست؟

خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی آنلاین3

چکیده ای از مقاله لس آنجلس تایمز:

به نظر شما تنها دلیل استفاده از خدمات آنلاین طراحی داخلی چیست؟ قیمت

هر روز به تعداد طراحان داخلی آنلاین در سراسر جهان افزوده می شود و گستره خدمات خود را با صرف زمان کمتر و هزینه پرداختی کمتر مشتری، در مقابل طراحان و دکوراتورهای سنتی ارایه می دهند.

همه ما هر کاری می کنیم تا بتوانیم از زمان و بودجه خود صرفه جویی کنیم، اما آیا واقعا طراحی داخلی آنلاین جواب می دهد؟ و در واقع چطور یک طراح می تواند بدون حضور در فضا اقدام به طراحی آن محل کند؟

از چهار پلتفرم معروف کمک گرفیتم تا بتوانیم به سوالات خود در این زمینه پاسخ دهیم.

نکات مهم برای استفاده از این روش موارد زیر می باشند:

۱ نیاز نیست که شما در زمینه تکنولوژی و اینترنت متخصص باشید.

۲ خدمات آنلاین با آزمون سبک شروع می شود.

۳ باید طراح داخلی خود را انتخاب کنید.

۴ به ازای هزینه پرداختی چه چیزی بدست می آورم؟

۵ اگر نیاز به مشاوره شخصی داشتم چطور؟

۶ چطور می توانیم با طراح داخلی در ارتباط باشیم؟

۷ از کجا باید وسایل خود را بخرم؟

همین حالا اولین پروژه طراحی داخلی آنلاین خود را در فرامشاوره آغاز نمایید.

۳ مزیت از مشاوره آنلاین

خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی آنلاین4

چکیده ای از این مقاله:

ما معمولا افرادی هستیم که خواهان بیشترین تعامل و مشارکت بین افراد برای تصمیم گیری و نتیجه گیری عالی هستیم. اما واقعا چگونه؟ با چه ابزاری؟ و در چه زمان؟ و چه بودجه ای؟ با استفاده از روش هایی مانند مجامع عمومی معمول شهری، جلسات رایج انجمن ها، گروه های متمرکز، نظرسنجی ها و فیلدهای اظهار نظر؟- با در نظر گرفتن جنبه های مثبت و منفی آنها- یا با روش منحصربه فردی مانند مشاوره آنلاین که به سرعت در حال تکثیر و پر کردن خلاهای روش های مذکور می باشد.

مطلب پیشنهادی: چرا باید از خدمات مشاوره آنلاین فراترز استفاده کنیم؟

۳ مورد از مزایای مشاوره آنلاین:

۱ فرصتی برابر برای مشارکت و مشاوره

همه ما قبلا روش های معمول مشارکت را تجربه کرده ایم. زمانی که شاید به سختی بتوان به اظهار نظر شخصی و بی پروای خود پرداخت. در صورتیکه ابزاری مانند فضای مجازی این امکان را به راحتی برای همه بوجود آورده است.

دکتر بکی برگ، سرپرست مدرسه ماریسویل در واشنگتن، شخصی است که متقاعد شده است که مشارکت و مشاوره آنلاین، پاسخ همه راه حل ها است. مشاوره آنلاین به طور فزاینده ای، یکی از موثرترین و کم هزینه ترین روش های افزایش مشارکت را ارائه می دهد، همچنین یک مکان امن برای به اشتراک گذاشتن افکار و ایده ها می باشد.

۲ محدوده زمانی کم به معنی تصمیم گیری سریع و مشارکت بیشتر است.

به طرق مختلف ما به عنوان یک جامعه، به مبحث سرعت معتاد شده ایم. مانند سرعت اینترنت،  فست فود یا غذای سریع و یا حتی آنلاین بودن، ما عادت به پیدا کردن پاسخ ها و نیازهایمان “در حال حاضر” هستیم.

مشاوره آنلاین در مقیاس وسیع اطمینان می دهد که سرعت فرایند تعامل، کیفیت تصمیمات را تحت تاثیر قرار نمی دهد. در حقیقت نه تنها منجر به تصمیم گیری های سریعتر، بلکه وفادارتر نیز می شود.

۳ تعدد افراد به معنی تنوع بیشتر است.

درک مسائل از دیدگاههای گوناگون امکان پذیر است و بینش واقعی را در مورد مسائل مهم شکل می دهد. همچنین فرصتی برای نشان دادن اینکه همه دیدگاه ها مهم هستند، فراهم می آورد. مهم نیست که از کجا آمده اند یا چقدر محبوب هستند.

تنوع در جوامع در حال رشد است. مشاوره آنلاین بدون هیچ محدودیتی، بهترین شکل از تعامل است که به افزایش مشارکت در بین افراد می انجامد. زیرا افراد بیشتر، تنوع بیشتر. و تنوع بیشتر، منجر به جذابیت بیشتر و صحیح تر شدن تصمیم گیری ها می شود.

همان طور که دکتر بکی برگ اذعان نمودند: خیلی سخت است که بتوان بهترین تصمیم را برای انتخاب کار خود در بین تنها یک نفر به صورت رایج و حضوری گرفت. این در حالی است که حرکت کردن از شیوه های سنتی به سمت فراتر از آن یعنی مبحث آنلاین، بسیار هیجان انگیزتر و در عین حال پرمنفعت تر می باشد.

همین حالا اولین پروژه خود را با سایت فراترز آغاز نمایید تا از اولین پیشنهاد تخفیف ما بهره مند شوید!