1
0

عرض سلام و ادب
احتراما، آيا با صندلي هاي ovalback در سرويس ناهارخوري ميتوان سبك معاصر را در فضا اجرا كرد؟ فضاي منزل من تا حد زيادي معاصر هست و فقط سرويس مبلمان رسمي و ست ناهار خوري ام بود كه با سبك ويكتوريايي، اين فضاي عمدتا معاصر را به هم مي زد. سرويس جديدي سفارش دادم كه كاناپه ي ساده و بدون انحنا، به همراه صندلي هاي ovalback دارد. پارچه را هم تركيبي از مخمل مشكي و مشكي+طوسي داراي طرح هاي هندسي انتخاب كردم. اما الان كه pinterest را مي ديدم، بيشتر اين نوع صندلي ها را در فضاهاي با سبك انتقالي و سنتي ديدم، البته سبك انتقالي را هم دوست دارم. اما ميترسم وحدت كل فضاي خونه ام دوباره بهم بريزه. لطفا بفرماييد كه ايا در سبك معاصر هم از اين صندلي ها استفاده ميشود يا نه.
ممنونم
پ.ن. عكس هاي ارسالي مربوط به مبلمان جديد هستش كه در شوروم هستن. البته ميز ناهارخوري اش را هم با يك ميز پايه استيل نقره اي و رويه ي شيشه مشكي مات عوض كردم تا با مبل هاي راحتي ام كه عكس آن ها را هم برايتان ميفرستم، هماهنگ باشد.

بارگذاری تصاویر
سبک دلخواهتان را تعیین کنید.
معاصر, صنعتی
0
0
پاسخ :

بله، ورود شما به جمع همراهان فراترز را تبریک می گیم و سپاس از اینکه در فراگپ سوال خودتون رو براحتی پرسیدید.

باید خدمت شما عرض شود که همانطور که خودتون هم بیان کردید، صندلی های oval back تا حد زیادی مربوط به سبک های سنتی، کلاسیک و یا ویکتوریایی می شود و خیلی کمتر ما این نوع صندلی ها رو در فضاهای سبک مدرن، معاصر و مینیمال می بینیم. اما اگر همچنان علاقه دارید که این نوع صندلی ها رو در فضای معاصر خود داشته باشید، برای شما چندین نمونه مدرن و معاصر از صندلی های oval back انتخاب نمودم تا بتونید با تنوع رنگ، طرح و متریال موجود در این صندلی ها، فضای معاصر و همچنین اون یکپارچگی و وحدتی که مد نظر شما هست، رو در فضای معاصر خودتون حفظ کنید تا از ایجاد سبک تلفیقی و یا انتقالی در فضای خونه خودتون جلوگیری کنید.
پایه صندلی: استیل و یا چوب
جنس پارچه: مخمل

لازم به توضیح هست که در انتخاب رنگ می تونید از همون ترکیب انتخابی خودتون یعنی رنگ های خنثی (سفید، سیاه، طوسی) با طرح هندسی استفاده کنید. و یا با ایجاد کانتراست رنگ در فضا که البته نیاز به هارمونی و هماهنگی حساب شده ای با اجزای دیگر دکوراسیون داخلی خانه شما دارد، رنگ متفاوت دیگری به غیر از رنگ خنثی را برای صندلی های خود انتخاب نمایید.

امیدوارم که این پاسخ برای شما مفید واقع شده باشه.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا برای ارسال وارد شوید .