خودت طراح پروژت شو

خودت طراح پروژت شو

  • 05 خرداد 1397
  • 3470 بازدید
  • 0
  • 4
  • 6 votes, average: 4,83 out of 56 votes, average: 4,83 out of 56 votes, average: 4,83 out of 56 votes, average: 4,83 out of 56 votes, average: 4,83 out of 5 (4,83 از 6 نفر)
    شما برای ثبت امتیاز برای این مطلب باید به عنوان کاربر ثبت نام کنید.
    Loading...

آیا شما هم نیاز به مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی با بهترین طراحان داخلی را دارید؟!

ما در فراترز، بهترین خدمات مشاوره آنلاین طراحی و دکوراسیون داخلی را برای شما فراهم نموده ایم.

سفارش در فرامشاوره

در بخش خودت طراح پروژت شو شما می توانید با برخی از نرم افزارهای آنلاین طراحی داخلی آشنا شوید تا با مراجعه به یکی از موارد معرفی شده در این زمینه، اقدام به طراحی پلان و چیدمان فضای خود نمایید و سپس به صورت ۳D فضای خود را مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است که کار با ابزارهای این نرم افزارها بسیار ساده و راحت است و برای همه افراد و مخصوصا آماتورها مناسب می باشد. همچنین کار با امکانات بیشتر این سایتها تا مراحل اولیه کاملا رایگان می باشد و می توانید از آنها برای فضاهای خانگی خود بهره ببرید. اما برای استفاده از ابزارها و امکانات بیشتر نیاز به پرداخت وجه به صورت آنلاین دارید. که بودجه های بخش حرفه ای یا به اصطلاح pro هر سایت با یکدیگر متفاوت می باشد.

امیدواریم که این بخش مورد توجه شما مخاطبان گرامی فراترز قرار بگیرد. در ادامه به چندین نرم افزار و وبسایت معروف و کارآمد در این زمینه اشاره می کنیم پس تا پایان همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین روش طراحی و دکوراسیون داخلی چیه؟

معرفی

ویژگی های این سایت و نرم افزار خودت طراح پروژت شو:

میزان هزینه: رایگان اما نه برای بخش حرفه ای

نحوه ارایه: آنلاین

میزان سادگی: عالی

قابلیت اندازه گذاری: دارد

تصویر پرسپکتیو به صورتd3:با پرداخت هزینه دارد

قابلیت ایمپورت کردن فایل ها: ندارد

قابلیت پرینت کردن: دارد

قابلیت ذخیره کردن به فرمت های معمول: ندارد

قابلیت اشتراک گذاری: دارد

پشتیبانی: دارد

لینک: https://www.roomsketcher.com

ویژگی های این سایت و نرم افزار خودت طراح پروژت شو:

میزان هزینه: کاملا رایگان

نحوه ارایه: آنلاین و اپلیکیشن

میزان سادگی: عالی

قابلیت اندازه گذاری: دارد

تصویر پرسپکتیو به صورتd3:دارد

قابلیت ایمپورت کردن فایل ها: دارد – bmp, jpg, gif, png

قابلیت پرینت کردن: دارد – هم به صورت ۲ بعدی و ۳ بعدی

قابلیت ذخیره کردن به فرمت های معمول: ندارد

قابلیت اشتراک گذاری: ندارد

پشتیبانی: دارد

لینک: https://www.sweethome3d.com

ویژگی های این سایت و نرم افزار خودت طراح پروژت شو:

میزان هزینه: تا حدودی رایگان

نحوه ارایه: آنلاین

میزان سادگی: مناسب

قابلیت اندازه گذاری: دارد

تصویر پرسپکتیو به صورتd3:دارد

قابلیت ایمپورت کردن فایل ها: دارد

قابلیت پرینت کردن: دارد

قابلیت ذخیره کردن به فرمت های معمول: دارد

قابلیت اشتراک گذاری: دارد

پشتیبانی: دارد

لینک: https://floorplanner.com

ویژگی های این سایت و نرم افزار:

میزان هزینه: تا حدودی رایگان

نحوه ارایه: نرم افزار بدون قابلیت آنلاین

میزان سادگی: مناسب

قابلیت اندازه گذاری: دارد

تصویر پرسپکتیو به صورتd3:دارد

قابلیت ایمپورت کردن فایل ها: فقط برای بخش حرفه ای دارد

قابلیت پرینت کردن: دارد

قابلیت ذخیره کردن به فرمت های معمول: در بخش حرفه ای دارد

قابلیت اشتراک گذاری: ندارد

پشتیبانی: دارد

لینک: https://www.sketchup.com

عملکرد نرم افزارهای خودت طراح پروژت شو

همانطور که می دانید این دسته از نرم افزارها و وبسایت ها قابلیت بسیار راحتی برای استفاده هر دو کاربران عادی و حرفه ای دارند که کمی هم برای افراد دسته اول جنبه سرگرم کننده دارند. اما نکته ای که حایز اهمیت است این است که نباید دانش طراحی داخلی و اصولا معماری را تنها با کشیدن یک پلان و چیدمان فضا با مبلمان و متعلقات آن به سبک و سیاق خود را پایان شده پنداریم.

مطلب پیشنهادی: انواع بازسازی خانه و آپارتمان به همراه راهکارهای کاربردی و مفید

این موارد به ظاهر ساده، تنها بخشی از عملکردها و نتایجی است که در ادامه فرایند دانش معماری – طراحی و دکوراسیون داخلی در مرحله پایانی کار نمایش داده می شود. نکاتی بسیار مهم تر،علمی تر و تخصصی تری وجود دارد که تنها معماران و طراحانی که در این زمینه تحصیل کرده اند و همچنین تجربه کافی دارند می توانند آن نکات مهم را در دل هر پروژه ای کشف و سپس به اجرا برسانند که این امر خطیر از نظر بسیاری از افراد پنهان مانده است و کلیت دانش معماری را با چنین ابزارها و امکانات ساده ای به اشتباه می گیرند.

رویکرد فراترز

بنابراین هدف وبسایت فراترز از معرفی این بخش تنها و تنها جنبه آشنایی، سرگرم کننده و تا حدی کمک کننده براینیازهای اولیه معماری افراد مبتدی و تا حدی حرفه ای این حوزه می باشد. لذا پیشنهاد ما به شما؛ نه تنها برای دانش گسترده معماری-طراحی و دکوراسیون داخلی بلکه برای هر حرفه و زمینه کاری دیگر این است که برای حل مسایل خود، حتما از مشاوران و متخصصین آن حوزه کاری طلب کمک نمایید.

مطلب پیشنهادی: تفاوت بین مشاوره با طراح داخلی با DIY

چرا که با انجام این اصل مهم به مزایای انکارناپذیر آن پی خواهید برد و در دراز مدت شاهد صرفه جویی جانی، مالی و زمانی این مساله خواهید بود که در صورت عدم رعایت آن، می بایست خود را متحمل آسیبها و عواقب خرد و کلان آن نمایید.

برای همین منظور اگر چنانچه نیاز به مشاوره با افراد خبره در زمینه تخصصی معماری – طراحی و دکوراسیون داخلی را داشتید، وبسایت فراترز یک همراه و مشاور بسیار خوبی برای شما مخاطبان گرامی می باشد که با در اختیار داشتنمعماران و طراحان کارآمد در این حوزه می تواند شما را تا رسیدن به فضای ایده آل تان یاری نماید. بخش فرامشاورهبرای خدمت و مشاوره در زمینه طراحی داخلی به صورت آنلاین راه اندازی شده است که برای آشنایی بیشتر از امکانات آن می توانید به این بخش در وبسایت فراترز مراجعه نمایید.

و در ادامه بعد از دریافت طرح مورد نظر خود از معماران و طراحان به نام کشور، می توانید با مراجعه به بخش فرافن ها،مجری و متخصص فن مورد نیاز پروژه خود را پیدا نمایید تا هر چه سریعتر به سمت عملی شدن طرح پروژه خود قدم بردارید.

مطلب پیشنهادی: چرا باید از خدمات مشاوره آنلاین فراترز استفاده کنیم؟

پس شما هم به جمع همراهان فراترز بپیوندید تا بتوانید در فضای معمارانه خود که براستی سزاوار آن می باشید، زندگی کنید.

توجه: وبسایت فراترز هیچ گونه سود و منفعتی از نرم افزارها و سایت های معرفی شده در این صفحه نمی برد و همچنین هیچ گونه مسولیتی نسبت به آنها ندارد. وبسایت فراترز تنها برای معرفی و کمک به مخاطبان خود در راستای رسالت خدمت رسانی خود، اقدام به این کار می نماید.

لذا خواهشمندیم اگر به اشکال یا سوالی در مورد یکی از نرم افزار های معرفی شده فوق برخوردید، آن را به مجموعه و سایت مربوطه و نه به وبسابت فراترز ارجاع دهید. از همکاری شما مخاطبان گرامی فراترز صمیمانه سپاسگزاریم.

مدیر سایت فراترز

درباره نویسنده

مدیر سایت فراترز
بهاره باقری Bahareh Bagheri بنیانگذار فراترز است. او همچنین معمار، طراح داخلی، دکوراتور، مولف و نویسنده محتوای معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون سایت فراترز می باشد.

گذاشتن دیدگاه