آزمون سبک ها در طراحی داخلی

آزمون سبک ها در طراحی دکوراسیون داخلی

  • 18 خرداد 1397
  • 9564 بازدید
  • 0
  • 8
  • 2 votes, average: 3,00 out of 52 votes, average: 3,00 out of 52 votes, average: 3,00 out of 52 votes, average: 3,00 out of 52 votes, average: 3,00 out of 5 (3,00 از 2 نفر)
    شما برای ثبت امتیاز برای این مطلب باید به عنوان کاربر ثبت نام کنید.
    Loading...

آیا شما هم نیاز به مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی با بهترین طراحان داخلی را دارید؟!

ما در فراترز، بهترین خدمات مشاوره آنلاین طراحی و دکوراسیون داخلی را برای شما فراهم نموده ایم.

سفارش در فرامشاوره

سبک طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی خود را همین حالا تعیین کنید.

آیا می خواهید سبک مورد دلخواه خود را به سادگی و  ۱۰۰% رایگان بشناسید؟

شما با انجام این آزمون رایگان و بسیار ساده در زمینه آزمون سبک طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی که در زمان تقریبی ۱ دقیقه انجام می گیرد، به مزایای بسیاری دست می یابید. اولین نکته این است که از سبک مورد علاقه خود در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی آشنا می شوید. نکته ای که بسیار در امر طراحی داخلی هر فضایی از جمله مسکونی تجاری و اداری مهم است.

زیرا با دانستن این نکته، روند طراحی داخلی فضایتان تا ۵۰% طی می شود. زیرا هر سبک نشان دهنده و تعیین کننده نوع مبلمان، چیدمان، انتخاب اجزا و لوازم، انتخاب رنگ، انتخاب طرح، بافت، الگو، المانها و اکسسوری موجود در فضا می باشد. به همین دلیل سبک دکوارسیون داخلی نقش تعیین کننده ای در فرایند طراحی داخلی فضا بازی می کند.

بعد از تعیین سبک دکوراسیون داخلی مورد علاقه خود، چه طراح داخلی تان و چه خودتان می توانید به سمت انتخاب و یا خرید اجزا و لوازم و مبلمان و نیز در صورت لزوم تغییرات اساسی و یا کوچک در طراحی داخلی فضایتان و اجرای نهایی پیش بروید.

همچنین می توانید بعد از تعیین سبک دکوراسیون داخلی مورد علاقه خود، اگر طراح داخلی کارآمدی در اطراف خود نیافتید، می توانید بسیار ساده و راحت اقدام به مشاوره با فراطراحان فراترز نمایید تا فضای داخلی خود را درست مطابق با نوع سبک دکوراسیون داخلی مورد علاقه خود تبدیل کنید.

پس دلایل بسیاری برای انجام آزمون سبک طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی وجود دارد اما مهم ترین آن، این است:

در کمال آرامش و شادی با شناخت بهتر خود و البته سبک مورد علاقه، می توانید به فضای طراحی داخلی تان به سادگی و به همان گونه که می خواهید، توسط خود و یا با کمک معمار – طراح داخلی جامه عمل بپوشانید.

همین حالا بهترین زمان برای انجام آزمون سبک طراحی داخلی است. پس شروع کنید…

 

شروع شرکت در آزمون!

 

مدیر سایت فراترز

درباره نویسنده

مدیر سایت فراترز
بهاره باقری Bahareh Bagheri بنیانگذار فراترز است. او همچنین معمار، طراح داخلی، دکوراتور، مولف و نویسنده محتوای معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون سایت فراترز می باشد.

گذاشتن دیدگاه