میز و صندلی کاربران کامپیوتر و لپتاپ

۱۱ ایده جذاب برای میز و صندلی کاربران کامپیوتر و لپتاپ

آیا شما هم نیاز به مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی با بهترین طراحان داخلی را دارید؟!

ما در فراترز، بهترین خدمات مشاوره آنلاین طراحی و دکوراسیون داخلی را برای شما فراهم نموده ایم.

سفارش در فرامشاوره

آیا به نظر شما برای استفاده از سیستم های کامپیتوری مانند دسکتاپ و لپ تاپ و یا انجام فعالیت هایی مانند نوشتن و … باید خود را فقط ملزم به استفاده از یک روش کرد؟ آیا شما هم از روش های معمول استفاده تکراری از مدل میز و صندلی خود خسته شده اید؟ آیا به نظر شما راه حل دیگری به غیر از روش ناکارآمد کنونی که برای بسیاری از ما کاربران کامپیوتر و لپتاپ خستگی و دردهای مفصلی و استخوانی به همراه آورده است؛ وجود ندارد تا بتوان علاوه بر داشتن وضعیت بدنی مناسب، حفظ سلامتی خود و داشتن طراوت و شادابی حین کار، به کارها و فعالیت های خود بپردازیم؟

مطلب پیشنهادی: طراحی داخلی هتل لوکس خاص با طراحی ۱۹ معمار زبده!

جواب ما به شما قطعا مثبت است و اطمینان داریم که با کمی خلاقیت و تفکر می توان از روش های معمولی و روتین فاصله بگیریم و به سمت ایجاد حس و حال بهتری برای خودمان در حین کارکردن برویم. اگر شما نیز جز دسته افرادی هستید که چه در خانه و چه در محل کار، باید ساعت های طولانی از سیستم های کامپیتوری مانند دسکتاپ و لپتاپ استفاده کنید و از مدل های روتین پشت میز نشستن خسته شده اید و یا دچار درد های عضلانی و استخوانی شده اید، برای شما کاربران گرامی فراترز طرح های نو، مفید، متنوع و زیبایی را انتخاب کرده ایم که می توانید آنها را تهیه کنید و به کار ببرید.

شاید نمونه برخی مدل ها در بازار ایران یافت نشود بنابراین اگر اهل کارهای ساخت و ساز دستی هستید (DIY) و از این کار لذت می برید، تنها با کمی خلاقیت و پرداختن زمان و هزینه، می توانید از آنها الگو بگیرید و خودتان آنها را بسازید تا مشابه این مدل ها را در خانه و یا فضای کار خود داشته باشید. پس با این ایده های متنوع و جذاب صندلی و میز برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ همراه ما در فراترز شوید.

مطلب پیشنهادی: ۸ میز غذاخوری مدرن گرد

معمولا کاربران کامپیوتر و لپتاپ به ۳ دسته تقسیم می شوند که شامل موارد زیر می باشند:

  • کاربران کامپیوتر و لپتاپ حرفه ای

  • کاربران کامپیوتر و لپتاپ گیمر

  • کاربران کامپیوتر و لپتاپ معمولی

که ما در فراترز برای هر ۳ دسته از کاربران کامپیوتر و لپتاپ ایده های متنوعی از میز و صندلی مخصوص آنها را دسته بندی کرده ایم که با هم نگاهی به آنها می اندازیم.

مطلب پیشنهادی: ۲۱ فضای غذاخوری زیبا با میز و صندلی کم نظیر

انواع میز و صندلی های متنوع و کاربردی برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ

صندلی های حرفه ای برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ حرفه ای

میز و صندلی حرفه ای کاربران کامپیوتر و لپتاپ

این صندلی های حرفه ای برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ متخصص به امور کامپیوتر، ساخت نرم افزارها و بازی و برنامه ها و نیز متخصصین برنامه نویس و یا گیمر های حرفه ای مناسب می باشد. به طور کل می توان گفت که این صندلی های حرفه ای، برای هر فردی که می بایست برای ساعت های طولانی با کامپیوتر و کیبورد و ماوس در ارتباط باشد، بسیار مفید می باشد.

مطلب پیشنهادی: ویژگی های یک میز کار در فنگ شویی خوب

میز و صندلی حرفه ای برای کاربران حرفه ای کامپیوتر و لپتاپ

زیرا ساختار این نوع صندلی ها به نوعی تعبیه شده است که بیشترین هماهنگی را با ارگونومی بدن انسان داشته باشد تا فرد کمترین خستگی را احساس کند.

مطلب پیشنهادی: ۶ اصول مهم طراحی داخلی کدام اند؟

صندلی های چند کاربره

صندلی چند کاربره کاربران کامپیوتر و لپتاپ

این صندلی های تک نفره چند کاربره مزایای زیادی برای کاربران معمولی و نیز حرفه ای دارند.

مطلب پیشنهادی: انواع مبلمان های چند منظوره ضروری خانه های خلاق

صندلی چند کاربری کاربران کامپیوتر و لپتاپ

زیرا علاوه بر اینکه فقط مختص شماست و به شما در تغییر موقعیت استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر کمک می کنند، می توانید در آن واحد به چند فعالیت دیگر نیز بپردازید.

مطلب پیشنهادی:  ایده های مدرن طراحی دفتر کار و اتاق کار خانگی

میز و صندلی چند کاربری کاربران کامپیوتر و لپتاپ

برای مثال شما کاربران کامپیوتر و لپتاپ برای تنوع می توانید کتابهای مورد علاقه خود را مطالعه نمایید و یا کمی استراحت کنید و یا اینکه قهوه ای بنوشید.

مطلب پیشنهادی: 15 ایده خلاقانه برای طراحی میز مطالعه کودکان

میز و صندلی چند منظوره کاربران کامپیوتر و لپتاپ

مطلب پیشنهادی: ابتکاری نو برای ترکیب فضای کار و زندگی

میز متغیر بزرگ

میز متغیر بزرگ کاربران کامپیوتر و لپتاپ

این میزها که می تواند هم مورد استفاده کاربران کامپیوتر و لپتاپ حرفه ای  و نیز غیر حرفه ای قرار گیرد. و همچنین برای انجام فعالیت های دیگر نیز کاربرد دارند. این میزها به گونه ای طراحی و تعبیه شده اند که قابلیت نشستن بر روی صندلی و یا ایستادن را تنها با جابه جایی پایه های آن، برای شما فراهم می کنند. تا بدین شکل تنوع لازم را برای شما در حین کار ایجاد نمایند.

مطلب پیشنهادی: ۵ اشتباه رایج در خرید مبل راحتی

میز متغیر کوچک

میز متغیر کوچک کاربران کامپیوتر و لپتاپ

درواقع این میزهای متغیر رو میزی که فقط برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ طراحی و ساخته شده اند نیز درست همانند میزهای متغیر بزرگ؛ دو کابرد همزمان دارد. یعنی علاوه بر قابلیت نشستن فرد بر روی صندلی و کوتاه شدن بر روی میز، قابلیت ایستادن فرد و بلندشدن از سطح میز را نیز دارند. به طوریکه متناسب با قدتان می توانید جایگاه دقیق قرار گیری لپ تاپ و کامپیوتر را در زمان ایستادن برای خود تنظیم کنید.

روزانه افراد بسیار زیادی به طرفدارن و علاقه مندان این ابزار ساده اما بسیار کاربردی در حال پیوستن هستند زیرا به نتایج عالی در زمینه سلامتی خود دست یافتند. این میزها معمولا برای کاربران حرفه ای کاربرد دارد.

مطلب پیشنهادی: ۹ نکته مهمی که باید قبل از بازسازی و نوسازی خانه خود بدانید.

میز و صندلی متغیر

میز و صندلی متغیر کاربران کامپیوتر و لپتاپ

این نوع میز و صندلی متناسب با یکدیگر برای کاربران حرفه ای طراحی شده اند.

مطلب پیشنهادی: انواع پارتیشن ها در فضاهای داخلی

میز و صندلی ثابت کاربران کامپیوتر و لپتاپ

یعنی هر دو ابزار یعنی میز و صندلی هم در زمان ایستادن و هم در زمان نشستن به میزان مشخصی قابلیت تنظیم شدن دارند و از این بابت به شما کمک می کند تا دقیقا به میزان درجه ای که بخواهید و متناسب با قد شما، پایه های صندلی و نیز میز را تغییر بدهید.

مطلب پیشنهادی: نکات آسان و ضروری برای فنگ شویی دفتر کار

استندهای متغیر

میز و صندلی استند متغیر کاربران کامپیوتر و لپتاپ

استندهای متغیر که برای استفاده کاربران کامپیوتر و لپتاپ طراحی و ساخته شده اند؛ همانطور که از نام آن برمی آید، این استند دارای جایگاه هایی متغیر برای قرار گیری لپ تاپ و کامپیوتر در هر ارتفاعی را در خود دارند.

مطلب پیشنهادی: چطور بفهمیم که به یک طراح داخلی نیاز داریم؟

میز و صندلی استند کاربران کامپیوتر

این ویژگی این وسیله را به ابزاری بسیار کارآمد و فراگیر تبدیل کرده است. زیرا برای هر فردی با هر میزان اندازه قد، قابلیت تنظیم شدن دارد. به فراخور مدل آن، علاوه بر داشتن سطحی برای قرار گیری لپ تاپ و کامپیوتر، دارای سطحی برای قرارگیری ماوس و کیبورد نیز می باشند. پس این استند قابلیت شخصی سازی را در خود دارد.

مطلب پیشنهادی: روانشناسی رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

استندهای ثابت

میز و صندلی استند کاربران کامپیوتر و لپتاپ

استندهای ثابت معمولا برای لپ تاپ و قرار گیری بر روی میز کاربرد دارند که ارتفاعی مشابه پد های خنک کننده لپتاپ دارند. این استندها فقط در میزان مشخصی از ارتفاع قرار می گیرند. این استندها برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ معمولی طراحی شده اند.

مطلب پیشنهادی: ۱۰ گام اساسی برای طراحی داخلی سوییت استودیو

میزها و صندلی های ورزشی

میز و صندلی های ورزشی برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ

در واقع این میزها که هر نوع میز ساده ای را می تواند شامل شود برای تمامی کاربران کامپیوتر و لپتاپ مفید می باشد. نکته ورزشی بودن این مدل در تفاوت در نوع صندلی آن است که به طور هوشمندانه ای به جای صندلی، از یک وسیله ورزشی در آن استفاده شده است.

مطلب پیشنهادی: 5 دلیل مهم که چرا باید فضای کار تجاری و اداری جذاب و کارآمدی داشته باشیم؟

میز و صندلی ورزشی برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ

در این نوع میزها به جای قرارگیری صندلی معمولی، از تجهیزات و ابزارهای ورزشی مانند تردمیل، دوچرخه و غیره می توان استفاده کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین انواع مبلمان با چوب گردو

میز و صندلی تردمیل کاربران کامپیوتر و لپتاپ

قطعا فردی که از این نوع تجهیزات ورزشی در حین کار بهره می برد، روحیه تندرست تر و شاداب تری را نسبت به افراد دیگر تجربه خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی: ایده های جذاب از کاربرد انواع مبل عثمانی در خانه های امروزی

میز و صندلی ورزشی کاربران کامپیوتر و لپتاپ

زیرا از این نوع میزهای ورزشی، به عنوان محصولی دو کاربره و البته سالم تر می توان یاد کرد که علاوه بر اینکه به سلامتی شما کمک می کند، به صرفه جویی در زمان و هزینه شما نیز کمک شایانی خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی: سبک مدرن در معماری داخلی

میز های عسلی فضای نشیمن

میز و صندلی عسلی کاربران کامپیوتر و لپتاپ

این میزها همانند میزهای عسلی معمول با پایه های مسطح هستند که به منظور نزدیکی بیشتر به مبلمان، پایه های زیرین آن قابلیت قرار گیری در زیر مبلمان را دارند. اما شما می توانید علاوه بر لپ تاپ، از کتاب و لیوان و فنجان نیز بر روی این میزها استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: طرز ساخت میز عسلی مدرن شیک برای گوشه های خانه

میز های عسلی اتاق خواب

میز و صندلی کاربران کامپیوتر و لپتاپ در اتاق خواب

این میزهای عسلی نیز درست کاربردی مشابه به میزهای عسلی فضای نشیمن دارند؛ اما با این تفاوت که در اتاق خواب کاربرد دارند. پایه های میزهای عسلی اتاق خواب برای اینکه در زیر تخت خواب قرار گیرند، می توانند هم به صورت چرخی و هم به صورت پایه های فلزی مسطح ایجاد شوند. در حقیقت این میزها  هم برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ کاربردی است و هم برای افرادی که نمی خواهند از تخت خواب خود بلند شوند، بسیار مفید و موثر می باشد. حتی می توانند چندین کار خود را در آن واحد بر روی چنین میزهایی انجام دهند. مانند صبحانه خوردن، مطالعه، نوشتن و غیره.

مطلب پیشنهادی: ساخت میز عسلی دست ساز

میز های خودت بساز (DIY)

میز و صندلی خودت بساز برای کاربران لپتاپ

متریال این نوع میزها می تواند از مصالح سبک و ارزانی همچون مقوا یا چوب های سبک استفاده شود. که شما می توانید با کمی گذراندن زمان و خلاقیت علاوه بر میز، صندلی متناسب با آن را نیز برای خود بسازید تا در نهایت محصولی کاملا شخصی و متناسب با اندازه و ارگونومی بدن خودتان تهیه کنید.

مطلب پیشنهادی: جذاب ترین پنل های مشبک دکوراتیو چوبی و فلزی در دکوراسیون خانه

میز و صندلی خودت بساز برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ

کاربرد این نوع میزهای سبک وزن این است که قابلیت جابه جایی دارند و از این لحاظ نیز محصولی مفید خواهد بود.

مطلب پیشنهادی: راهنمای کاربردی انتخاب و خرید مبلمان مناسب برای خانه و آپارتمان

نتیجه گیری:

با پیشرفت علم و تکنولوژی، روزانه شاهد راهکارهای خلاقانه متنوع و کاربردی در همه زمینه های بشری هستیم تا زندگی را برای انسان راحت تر و لذت بخش تر نمایند. نتایج این پیشرفتها، منجر شده تا شیوه ها و راهکارهای متنوعی را به فضای داخل خانه و یا محل کارمان وارد کند که تا چند سال قبل چنین مواردی وجود نداشتند؛ اما امروز جز لاینفک زندگی مان شده اند و حتی زندگی بدون آنها برایمان سخت نیز شده است. جالب است که این پیشرفت ها در زمینه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی نیز نه تنها وجود دارد بلکه روز به روز در حال گسترش نیز می باشد.

مطلب پیشنهادی: آشنایی با انواع دیوارپوش های دکوراتیو خانه های جذاب

برای مثال انجام مشاوره آنلاین معماری و طراحی دکوراسیون داخلی از مزایای سودمندی است که با پیشرفت و گسترش تکنولوژی بوجود آمده است که راه را نه تنها برای (کارفرما و مشتری) انجام کاری به مراتب خسته کننده و سنگین، هموار می کند بلکه حتی آن را آسان تر، سریع تر، در دسترس تر و نیز ارزان تر نیز می نماید.

تنها افرادی که از این مزایا استفاده کرده اند، می توانند این موضوع را تایید کنند. آنها به مزیت و برتری کمک گرفتن از متخصصان و مشاوران در زمینه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی پی برده اند و بدون انجام هیچ آزمون و خطایی و بدون هیچ پرتی مالی، زمانی و انرژی؛ خود را همگام با پیشرفت های روز جهانی می نمایند تا از زندگی خود بیشترین بهره و لذت را ببرند.

شما نیز می توانید همین امروز یکی از کاربران دریافت مشاوره آنلاین فراترز باشید که مشاوره معماری و طراحی داخلی خود را از مشاوران فراترز با بالاترین کیفیت دریافت می نمایید.

پس همین جا کلیک کنید!

منبع: فراترز

منبع تصاویر: pinterest

مدیر سایت فراترز

درباره نویسنده

مدیر سایت فراترز
بهاره باقری Bahareh Bagheri بنیانگذار فراترز است. او همچنین معمار، طراح داخلی، دکوراتور، مولف و نویسنده محتوای معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون سایت فراترز می باشد.

گذاشتن دیدگاه