عنوان فضای نشیمن جذاب معاصر

فضای نشیمن جذاب معاصر با رنگ غالب قهوه ای و خاکستری

  • ,
  • 28 شهریور 1401
  • 450 بازدید
  • 0
  • 1
  • 1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (5,00 از 1 نفر)
    شما برای ثبت امتیاز برای این مطلب باید به عنوان کاربر ثبت نام کنید.
    Loading...

آیا شما هم نیاز به مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی با بهترین طراحان داخلی را دارید؟!

ما در فراترز، بهترین خدمات مشاوره آنلاین طراحی و دکوراسیون داخلی را برای شما فراهم نموده ایم.

سفارش در فرامشاوره

در اکثر خانه های معاصر و امروزی از رنگ قهوه ای به واسطه رنگ چوب که در مبلمان و اکسسوری های متنوع موجود است، استفاده می شود. اما آیا در این خانه ها از رنگ مکملی به نام خاکستری نیز در کنار رنگ قهوه ای استفاده می شود؟ درواقع یکی از دلایل مهم برای کارامد بودن این دو رنگ در کنار یکدیگر در فضای نشیمن جذاب معاصر این است که این دو رنگ به طرز قابل قبولی مکمل یکدیگرند. ترکیب جادویی رنگ خاکستری که متمایل به خنثی و سردی است با رنگ قهوه ای که متمایل به خنثی و گرمی است، هر فضایی به خصوص فضای نشیمن معاصر را تبدیل به فضایی جذاب، شیک و منحصربه فرد می کند.

علاوه بر آن، دو رنگ قهوه ای و خاکستری در فضای نشیمن، در هر سبکی از جمله راستیک، کلاسیک، مدرن، مینیمال و غیره قابل استفاده هستند. پس با این دو رنگ دیگر نباید نگران ست شدن آنها با سبک طراحی داخلی و دکوراسیون خانه خود باشید.

مطلب پیشنهادی: روانشناسی رنگ قهوه ای در دکوراسیون

همچنین بسیاری از طراحان داخلی بر این باورند که رنگ قهوه ای یک رنگ ابدی است و هیچ وقت از مد خارج نمی شود. چرا که یادآور چوب می باشد. ما در فراترز نیز با این دیدگاه موافق هستیم و نکات مهمی را در این مورد در مقالات متعددی انتشار نمودیم.

به عنوان یک نکته از سایت فراترز: یادتان باشد لزوما نیازی نیست که حتما رنگ دیوارهای فضای نشیمن جذاب معاصر خانه خود  تبدیل به رنگ قهوه ای و یا خاکستری نمایید. تنها با استفاده از المان های مانند مبلمان و اکسسوری به رنگ قهوه ای و خاکستری می توانید فضای نشیمن خود را ایجاد نمایید. بنابراین اگر برای مثال یک مبلمان با رنگ قهوه ای دارید، می توانید آن را با کوسن های خاکستری رنگ چیدمان کنید و بدین صورت می توانید یک چیدمان شیک و خاص در فضای نشیمن خانه خود ایجاد نمایید. پس با فراترز همراه باشید تا با فضای نشیمن جذاب معاصر با رنگ غالب قهوه ای و خاکستری بیشتر آشنا شوید.

مطلب پیشنهادی: روانشناسی رنگ خاکستری در دکوراسیون داخلی

مثال شماره 1 فضای نشیمن جذاب معاصر

فضای نشیمن جذاب معاصر در سبک مینیمال

در این فضای نشیمن جذاب معاصر دیوارهای بتنی در فضای مدرن به همراه فرش و پرده ها با رنگ روشن و نیز مبلمان با رنگ تیره تر از پرده ها و دیوارها، هماهنگی خیره کننده ای را به چشم مخاطب ساطع می کند.

مطلب پیشنهادی: سبک معاصر در طراحی داخلی

مثال شماره 2 فضای نشیمن جذاب

فضای نشیمن جذاب معاصر در سبک معاصر

ترکیب سقف و دیوارهای تیره به همراه مبلمان و کابینت های خاکستری تیره در این فضای نشیمن جذاب معاصر با کف چوبی یا پارکت و قفسه های چوبی، نمایی زیبا و شیک را بوجود آوردند.

مطلب پیشنهادی: ۶ اصول مهم طراحی داخلی کدام اند؟

مثال شماره 3 فضای نشیمن

فضای نشیمن جذاب معاصر در سبک سنتی

فضای سنتی این فضای نشیمن به همراه رنگ خاکستری و مبلمان، کوسن و فرش و نیز چوب مبلمان، این فضا را شیک و منحصر به فرد نموده است.

مطلب پیشنهادی: راهنمای کاربردی انتخاب و خرید مبلمان مناسب برای خانه و آپارتمان

مثال شماره 4 فضای نشیمن معاصر

فضای نشیمن جذاب معاصر در سبک انتقالی

به طرز ماهرانه ای در این فضای نشیمن جذاب معاصر سقف های سفید با الوارهای چوبی تزیین شده اند تا هم به مانند میز فضای نشیمن از چوب استفاده شود و نیز با مبلمان و کوسن خاکستری رنگ و فرش با رنگ خنثی، هارمونی زیبا و بدون نقصی را ایجاد نمایند.

مطلب پیشنهادی: چگونه به طور اصولی فرش و مبل خانه را در فضای پذیرایی با هم ست کنیم؟

مثال شماره 5 فضای نشیمن

فضای نشیمن جذاب معاصر در سبک امروزی

رنگ های خنثی مانند خاکستری و قهوه ای در کل این فضای نشیمن مشهود است. از کف، دیوارها، تابلوها، مبلمان، اکسسوری و غیره. استفاده از چوب در مبلمان انتخاب هوشمندانه ای برای این فضای زیبا بوده است.

مطلب پیشنهادی: ویژگی ها و کاربرد چوب در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

منبع: homedit

ترجمه و تالیف: فراترز

مدیر سایت فراترز

درباره نویسنده

مدیر سایت فراترز
بهاره باقری Bahareh Bagheri بنیانگذار فراترز است. او همچنین معمار، طراح داخلی، دکوراتور، مولف و نویسنده محتوای معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون سایت فراترز می باشد.

گذاشتن دیدگاه