لزوم مشاوره با یک طراح داخلی

چطور بفهمیم که به یک معمار و طراح داخلی نیاز داریم؟

 • 24 دی 1398
 • 1140 بازدید
 • 0
 • 1
 • 1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (5,00 از 1 نفر)
  شما برای ثبت امتیاز برای این مطلب باید به عنوان کاربر ثبت نام کنید.
  Loading...

آیا شما هم نیاز به مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی با بهترین طراحان داخلی را دارید؟!

ما در فراترز، بهترین خدمات مشاوره آنلاین طراحی و دکوراسیون داخلی را برای شما فراهم نموده ایم.

سفارش در فرامشاوره

خانه شما و اساسا جایی که در آن زندگی می کنید، باید انعکاسی از سبک شخصی شما، سبک زندگی و نگرش شما نسبت به زندگی باشد. اگر شما به فضای داخلی خانه خود نگاهی بیندازید؛ چنانچه نتوانستید روح زندگی و شخصیت خود را در آن فضا بیابید، شما قطعا نیاز به مشورت و کمک گرفتن از یک معمار و طراح داخلی دارید.

مطلب پیشنهادی: چرا امروزه متخصصان، به مشاوره معماران و طراحان داخلی تاکید می کنند؟

اگر در برهه ای فضای زندگی خود را دوست داشتید، اما اکنون شما و اعضای خانواده تان در جایگاه و شرایط متفاوتی از قبل زندگی می کنید که به موقعیت ها و ارتباطات گسترده تری نیاز دارید، یک معمار و طراح داخلی می تواند کمک های خوبی به شما ارایه دهد.

بعضی از افراد وقت کافی دارند و اتفاقا اشتیاق کافی هم برای انتخاب دکور، متریال، رنگ و غیره دارند؛ اما احتمالا دانش و مهارت لازم برای به اجرا رساندن تفکرات خود ندارند. در حالی که عده دیگری وجود دارند که با خیل عظیمی از گزینه های انتخاب رنگ، سبک، متریال، نحوه چیدمان و غیره غرق و سردرگم می شوند که در پایان هرگز به نتیجه دلخواه خود دست نمی یابند. اما با کمک گرفتن از یک طراح داخلی، می توان به تفکرات و ایده های متنوع و مختلف خود جامه عمل رسانید. برای تعیین اینکه آیا شما باید از یک معمار و طراح داخلی کمک بگیرید یا خیر، حتما مطلب زیر را مطالعه کنید.

مطلب پیشنهادی: طراحی داخلی هتل لوکس خاص با طراحی ۱۹ معمار زبده!

چند راه ساده برای تشخیص لزوم مشاوره با یک طراح داخلی

 • آیا خانه شما، منعکس کننده شخصیت شما است؟

فضای داخلی مدرن با رتگ قهوه ای

هر شخصی می تواند مبلمان، رنگ و هر نوع متریالی را خریداری کند و یا مبلمان فضای خود را در اطراف اتاق به هر سمتی حرکت دهد. اما از سوی دیگر یک معمار و طراح داخلی با شما و نیازهایتان آشنا می شود و نیز از سبک شخصی و مورد علاقه تان آگاه می شود.

طراحان و معماران داخلی با توجه به وضعیت و شرایط خانوادگی تان و نیز شیوه زندگی تان تعیین می کنند که چه چیزی بهترین و مناسب ترین گزینه برای شما می باشد و همچنین با توجه به بودجه شما، پیشنهادی های مناسب ارایه می دهند. یک طراح می تواند به شما در برنامه ریزی یک فضای متناسب با خواسته ها و نیازهایتان در زندگی، به شما کمک کند و همچنین با استفاده از ترکیب اجزا و لوازم ضروری در فضا، می تواند نتیجه دلخواه شما را خلق نماید.

اگر شما نمی توانید رگه هایی از شخصیت خود را در فضای زندگی خود ببینید، باید حتما یک طراح داخلی زبده را به خدمت بگیرید تا از شر استرس فضای حاکم بر روح و روانتان، رها شوید.

مطلب پیشنهادی: بهترین روش طراحی و دکوراسیون داخلی چیه؟

 • آیا از خلق و بازسازی فضای خود لذت می برید؟

لزوم مشاوره با یک طراح داخلی2

در اوقات فراغت خود، آیا می توانید تصویر مورد علاقه فضایی که در آن زندگی می کنید را تجسم کنید؟ یا اگر به شما یک اتاق کاملا سفید و بدون هیچ مبلمان و یا نازک کاری داده می شد، آیا می توانستید فضایی را خلق کنید که از نتیجه آن خوشحال شوید؟

برخی از افراد در سر، ایده ها و تجسم خوبی دارند و می توانند بخشی از آن را بر روی کاغذ بیاورند که در نهایت فضای زندگی خود را خلق نمایند. اگر شما نیز چنین توانایی هایی دارید که همزمان می توانید از فرآیند خلق فضای خود لذت ببرید، ممکن است به یک معمار و طراح داخلی نیاز نداشته باشید. شاید بتوانید با الهام گرفتن از ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی آنلاین مانند بخش فراوبلاگ، کار خود را در حد رضایت خود جلو ببرید!

اما اینکه تا چه حد بتوانید از نظر تخصصی و حساب شده، کار خود را در حد عالی جمع کنید و به پایان برسانید، به اشتیاق، مهارت، نیروی خلاقیت و ذکاوت شما در این حوزه بستگی دارد.

مطلب پیشنهادی: طراحی داخلی لوکس تلفیقی خانه های اشرافی

 • تخصص مهم تر از هزینه است!

لزوم مشاوره با یک طراح داخلی

اگر شما مشغول بررسی مزایا و معایب مشاوره با یک طراح داخلی هستید، به یاد داشته باشید که دانش و تخصصی را که یک معمار می تواند با خود به ارمغان بیاورد، می تواند به مراتب مهم تر و ضروری تر از هزینه خدماتی است که دریافت می کند. و این را نیز به یاد داشته باشید که خانه شما و اساسا فضایی که در آن زندگی می کنید و یا به کار مشغولید، در اصل با ارزش ترین دارایی شما به شمار می رود.

زمان، انرژی، تجربه، دانش و حتی استرس کار پروژه خود را می توانید به راحتی به معمار و طراح داخلی پروژه خود بسپارید. در حالی که ممکن است در تلویزیون دیده باشید که شما می توانید یک فضا را در تعطیلات آخر هفته بازسازی کنید، حقیقت واقعی این است که بی شمار معمار مانند بخش فراطراحان و نیز افراد متخصص فن این حوزه مانند بخش فرافن ها وجود دارند که با داشتن دانش، مهارت و البته تجربه کافی، می توانند براحتی این کار را برای شما انجام دهند.

مطلب پیشنهادی: ۹ دلیل برای مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی با یک طراح داخلی

 • ابتدا با یک طراح داخلی مشورت کنید.

لزوم مشاوره با یک طراح داخلی3

اکثر معماران و طراحان داخلی، در قدم اول برای آشنایی با نیازها و خواسته های شما، به مشاوره مختصر و رایگان به مشتریان خود میپردازند تا بتوانند درک بهتری از فضای پیش رو داشته باشند. ما از قبل برای این مورد در فراگپ راهکاری ارایه داده ایم.

ضمن اینکه بعضی از افراد ترجیح می دهند تا برخی از کارهای مربوط به طراحی و دکوراسیون داخلی فضای خود را شخصا انجام دهند و سپس بخش تخصصی تری از امور را به طراحان داخلی، مجریان و متخصصن فن بسپارند و نه کل پروژه خود را. این گزینه برای افرادی که خودشان تمایل دارند تا نیمی از کارها را بدست گیرند، گزینه عالی و البته مورد پیشنهاد فراترز می باشد. ما در فراترز، بخش فرامشاوره را برای افرادی که تمایل به انجام بخشی از کار طراحی و دکوراسیون داخلی فضای خود هستند، طراحی و ایجاد نموده ایم.

اما از طرف دیگر اگر می خواهید بر مبلی تکیه دهید، ریلکس کنید و نیز از انجام کارهای دیگر خود لذت ببرید، همیشه گزینه های مناسبتری نیز برای شما وجود دارد!

مطلب پیشنهادی: ارتباط بین رنگ، شخصیت و دکوراسیون

نتیجه گیری

تصمیم به کمک و به خدمت گرفتن یک معمار و طراح داخلی می تواند تا حدودی برای بعضی از مردم دشوار باشد، اما در واقعیت این چنین نیست. درواقع شما تنها کافیست بدانید که به چه مقدار کمک نیاز دارید و با انجام چه مقدار از کار طراحی داخلی فضای خود به تنهایی، لذت می برید. اگر بودجه شما اجازه می دهد پس کمک گرفتن از یک طراح داخلی، می تواند بهترین تصمیم شما برای طراحی داخلی یک فضای زندگی با کیفیت باشد.

از این نکات به عنوان یک راهنما در تصمیم گیری خود استفاده کنید. اکنون نوبت شماست که این کار را انجام دهید!

مژده: شما به مکان مناسبی وارد شده اید. هم اکنون اقدام به دریافت مشاوره خود در فراترز با بهترین فراطراحان نمایید. همچنین از می توانید تعرفه مشاوره طراحی داخلی، در فراترز آگاه شوید.

منبع: freshome

ترجمه و تالیف: فراترز

مدیر سایت فراترز

درباره نویسنده

مدیر سایت فراترز
بهاره باقری Bahareh Bagheri بنیانگذار فراترز است. او همچنین معمار، طراح داخلی، دکوراتور، مولف و نویسنده محتوای معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون سایت فراترز می باشد.

گذاشتن دیدگاه