قفسه کتاب مواج خلاقانه

انواع قفسه کتاب مواج خلاقانه

آیا شما هم نیاز به مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی با بهترین طراحان داخلی را دارید؟!

ما در فراترز، بهترین خدمات مشاوره آنلاین طراحی و دکوراسیون داخلی را برای شما فراهم نموده ایم.

سفارش در فرامشاوره

قفسه کتاب مواج که به تازگی معروف شده اند، یادآور حرکت و پویایی در فضاهای داخلی می باشند. درواقع این روش، یک ترفند جدید در عرصه مبلمان به سبک مدرن در دنیا می باشد که تعداد بسیار کمی از قفسه های کتاب در دنیا به این سبک یعنی سبک موج دار طراحی و ساخته شده اند. بیایید با هم به چندین طرح از این قفسه های موجی نگاهی بیندازیم تا ببینیم که چطور این مبلمان جدید توانسته اند خودشان را با دکوراسیون فضای مدرن وقف دهند. شاید بتوان از این نوع سبک جدید در دیگر اجزا و لوازم فضای داخلی خانه الهام گرفت.

مطلب پیشنهادی:  پکیج تصاویر مدرن در معماری داخلی

قفسه کتاب مواج ۱

قفسه کتاب مواج خلاقانه زیبا در خانهاین قفسه کتاب مواج از چند ماژول جداگانه تشکیل شده است که میتوانند به طور جداگانه و مستقل استفاده شوند و یا به صورت ترکیبی با یکدیگر به ایجاد یک قفسه کتاب بزرگ به کار گرفته شوند. طراحی این قفسه کتاب کاملا مدولار است. می توان از این قفسه ها برای نگهداری سی دی، کتاب، وسایل الکترونیکی و یا اکسسوری و آثار تزئینی و هنری استفاده کنید.

بدلیل طراحی خاص و قابل انعطاف این قفسه کتاب می توان به شکل ها و فرم های گوناگونی از آن استفاده کرد. این نوع قفسه کتاب دارای دو سایز متفاوت می باشد. همچنین بدلیل شکل های موجی این قفسه، نماد حرکت و پویایی است که بیانگر امواج متحرک دریا می باشد.

مطلب پیشنهادی: طراحی اتاق خواب دخترانه چگونه است؟

قفسه کتاب مواج ۲

قفسه کتاب مواج فلزی

امواج در این قفسه کتاب مواج به نظر کمی آرام تر از قفسه قبلی در حرکت است. درواقع این قفسه کتاب پایداری بیشتری دارد و به صورت استند دیورای، به دیوار تکیه داده می شود و همچنین این قفسه دارای ساختاری شبکه ای و ساده است. نکته متفاوت در مورد این قفسه کتاب این است که لبه های آن دارای موج است که همین امر باعث می شود تا کتاب ها، اکسسوری، لوازم و به طور کل خود قفسه کتاب بسیار ویژه و چشمگیر به نظر برسد.

مطلب پیشنهادی: انواع پارتیشن ها در فضاهای داخلی

قفسه کتاب مواج ۳

قفسه کتاب مواج خلاقانه در یک دیوار

قفسه کتاب مواج شبکه ای دیگر ی را با هم میبینیم که از جنس فلز ساخته شده است و دارای پایه های قابل تنظیم می باشد. ضخامت ورق های فلزی این قفسه به اندازه ۲ میلی متر می باشد که می توان با توجه به نیاز خود، تعداد این قفسه های شبکه ای را کم یا زیاد کرد. این قفسه کتاب به رنگ های فلز طبیعی و سفید موجود می باشند.

مطلب پیشنهادی: روانشناسی رنگ سفید در دکوراسیون

قفسه کتاب مواج ۴

قفسه کتاب مواج خلاقانه چوبی

دو طرح آخر بسیار شبیه یکدیگر هستند که تنها تفاوت بین آنها اندازه آنهاست. این قفسه کتاب مواج دارای ۲۵ مکعب مجزا مخصوص قفسه کتاب می باشد که نام آن نیز با نام ۲۵ قفسه مکعبی موجی ایجاد شده است. این قفسه کتاب موجی جادار، در واقع بوفه ای کاربردی می باشد که بسیار شیک، ظریف و منحصر به فرد طراحی شده است که می توان از آن علاوه بر کتاب، برای نگهداری وسایل متنوع دکوری و آثار هنری زیبا در فضای خانه و یا محل کار استفاده کرد.

مطلب پیشنهادی: ۱۰ ایده هوشمندانه برای ایجاد شلف کنجی دیواری

قفسه کتاب ۵

قفسه کتاب مواج خلاقانه چوبی با باکس

ورژن بزرگتر قفسه کتاب مواج قبلی، دارای ۴۹ قفسه مکعبی موجی است. این قفسه کتاب که بسیار کاربردی و شیک می باشد، فضایی بسیار وسیع و جادار برای ذخیره سازی کتاب، لوازم دکوری و اکسسوری، باکس های ذخیره سازی مجزا و … د ر خود دارد. از این قفسه کتاب می توانید در فضاهای نشیمن، اتاق خواب، فضای بازی کودکان، راهرو و یا در فضای کار خود استفاده کنید. همچنین علاوه بر فضای جادار و وسیع این قفسه کتاب از ظاهر جذاب و مدرن و مجسمه وار در خانه خود آن لذت ببرید.

مطلب پیشنهادی: ایده هایی برای طراحی داخلی اتاق کودکتان

چند نمونه دیگر از قفسه کتاب مواج

قفسه کتاب مواج در فضای پذیرایی

مطلب پیشنهادی: ۱۲ ایده کاربردی و خلاقانه برای زیر راه پله در خانه

قفسه کتاب مواج خلاقانه و نوآورانه

مطلب پیشنهادی: ۱۰نکته عالی برای چیدمان دکوراسیون شلفهای دکوری خانگی

قفسه کتاب مواج خلاقانه در فضای اداری

مطلب پیشنهادی: ایده های خلاقانه از لوله پی وی سی در خانه

قفسه کتاب مواج خلاقانه در کنج خانه

مطلب پیشنهادی: طراحی اتاق خواب پسرانه چگونه است؟

قفسه کتاب مواج نوآورانه زیبا

مطلب پیشنهادی: طراحی دکوراسیون چوبی سبک مدرن در سالن پذیرایی منزل

قفسه کتاب مواج خلاقانه چوبی و فلزی

مطلب پیشنهادی: ساخت میز عسلی دست ساز

قفسه کتاب مواج خلاقانه خودت بساز

مطلب پیشنهادی: معرفی انواع سنگ در معماری و طراحی داخلی

نتیجه گیری

طبق تصاویری که در این مطلب مشاهده نمودیم، با طراحی خلاقانه لوازم دکوری، اکسسوری فضای داخلی خانه از جمله قفسه های کتاب و در کل فضای کل خانه و محل کار، می توان به یک فضای پویا، شاداب و سرزنده دست یافت. که نمی توان از  تاثیر فوق العاده آن بر روی روحیه ساکنین آن فضا چشم پوشی کرد. زیرا که ایجاد روحیه خلاقانه در بین افراد، یکی از مهمترین فاکتورهای اساسی در هر جامعه ای می باشد که در نهایت این روحیه فردی به روحیه جمعی نیز منجر می شود.

بنابراین پیشنهاد فراترز به همه کاربران خود این است که تا جایی که امکان دارد، از ایده های خلاقانه هر چند کوچک در داخل فضای خانه و یا محل کار خود استفاده نمایند. که شما می توانید این ایده های خلاقانه را در سایت فراترز براحتی در بخش فراوبلاگ بیابید و خودتان اجرا نمایید. و یا اینکه با کمک گرفتن از فراطراحان فراترز، براحتی به آن فضای ایده آل و خلاقانه خود دست یابید. پس برای سفارش در فرامشاوره همین امروز اقدام نمایید.

مطلب پیشنهادی: مهم ترین نکات کاربردی دیوارهای آجری در معماری داخلی

در پایین همین صفحه برای ما می توانید نظرتان را در مورد موضوع این مقاله و نیز انواع قفسه های کتاب مورد علاقه تان بنویسید.

منبع: homedit

ترجمه و تالیف: فراترز

مدیر سایت فراترز

درباره نویسنده

مدیر سایت فراترز
بهاره باقری Bahareh Bagheri بنیانگذار فراترز است. او همچنین معمار، طراح داخلی، دکوراتور، مولف و نویسنده محتوای معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون سایت فراترز می باشد.

گذاشتن دیدگاه