جلد کتاب هندبوک جامع سبک مدرن-بهاره باقری

کتاب هندبوک جامع سبک مدرن در شهرسازی، معماری و طراحی داخلی

  • 06 آبان 1400
  • 978 بازدید
  • 0
  • 1
  • 1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (5,00 از 1 نفر)
    شما برای ثبت امتیاز برای این مطلب باید به عنوان کاربر ثبت نام کنید.
    Loading...

مشخصات اولیه کتاب هندبوک جامع سبک مدرن در شهرسازی، معماری و طراحی داخلی به شرح زیر است:

مشخصات کتاب هندبوک جامع سبک مدرن در شهرسازی، معماری و طراحی داخلی:

مولف: بهاره باقری

تعداد صفحات: 119 صفحه

زبان: فارسی

فرمت کتاب: چاپی

شماره شابک: 5-52-7423-622-978

نوبت چاپ: اول 1400

نحوه ارسال: پست پیشتاز

و

فرمت کتاب: PDF

فرمت دانلود: zip

حجم دانلود: 7.85 مگابایت

چرا کتاب هندبوک جامع سبک مدرن در شهرسازی، معماری و طراحی داخلی ارزش مطالعه دارد؟

جلد اصلی کتاب هندبوک جامع سبک مدرن-بهاره باقری

سبک مدرن از سبک های معروف شهرسازی، معماری و طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می رود که دارای طرفداران و علاقه مندان متخصص و یا غیر متخصص در جهان همانند سبک کلاسیک می باشد. مرزهای شهرسازی، معماری و طراحی داخلی سبک مدرن بسیار گسترده می باشد و وسعتی به اندازه کل کره خاکی را به خود اختصاص می دهد. لذا سبک مدرن که پایه و اساس سبک های بیشماری در جهان می باشد، ضرورت آشنایی و شناخت کامل این سبک را برای آن دسته از علاقه مندان و محققانی که به دانش و هنر شهرسازی، معماری و طراحی داخلی اهمیت می دهند و یا در این عرصه فعالیت می نمایند، امری واجب و حیاتی قلمداد می نماید. حال اگر همه این مفاهیم در حوزه های تخصصی و مجزای شهرسازی، معماری و طراحی دکوراسیون داخلی به طور طبقه بندی شده، یکپارچه و کامل در یک کتاب جمع آوری شده باشد، ارزش آن کتاب را دوصد چندان می نماید.

 

کتاب هندبوک جامع سبک مدرن که به تالیف “مهندس بهاره باقری” به چاپ رسیده است، یک کتاب بسیار کاربردی و آموزشی می باشد که متناسب با نیازها و سرفصل های یادگیری دانشجویان شهرسازی، معماری و طراحی داخلی گردآوری شده است.

 

این کتاب که حاوی 3 بخش اصلی می باشد؛ بخش اول آن مختص به تئوری ها، ویژگی ها، انواع و آثار شهرسازی مدرن می باشد، بخش دوم مربوط به معماری مدرن است که به همه مشخصات، خصوصیات، مفاهیم و انواع معماری مدرن به همراه مثال های مختص هر یک پرداخته شده است. بخش آخر یا همان سوم نیز مرتبط با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن است که علاوه بر بیان ویژگی های این سبک، به ارایه ایده ها و راهکاری کاربردی و ضروری به منظور طراحی و دکوراسیون داخلی مدرن یک خانه اشاره شده است.

درواقع این کتاب شامل سرفصل هایی همچون تاریخچه، تعاریف، مفاهیم، اصول، استانداردها، نظریه های مهم و  مثال های عینی و تصویری در شهرسازی، معماری و طراحی داخلی مدرن می باشد. همچنین انواع شهرسازی های مدرن در جهان و ایران، انواع معماری مدرن و معرفی زیر شاخه های آن، معرفی ساختمان های مدرن معروف، نمای ساختمان های مدرن، اصول طراحی داخلی و دکوراسیون مدرن، مبلمان و اکسسوری مدرن، معرفی شهرسازان، معماران و طراحان داخلی معروف سبک مدرن و آثار شاخص آنها و غیره می باشد که در کنار تصاویر مرتبط با هر موضوع، شما را به درک بهتر و کامل تری از سبک مدرن هدایت می کند.

پس اگر می خواهید به طور کامل با سبک مدرن در شهرسازی، معماری و طراحی دکوراسیون داخلی به طور یکجا و به طور جامع آشنا شوید و بر آن مسلط شوید، پیشنهاد ما به شما مطالعه کتاب هندبوک جامع سبک مدرن در شهرسازی، معماری و طراحی داخلی می باشد. همچنین تهیه کتاب هندبوک جامع سبک مدرن کاری بسیار هوشمندانه و سودمند برای شما کاربر گرامی فراترز که علاقه مند به یادگیری کامل سبک مدرن هستید، می باشد.

کتاب هندبوک جامع سبک مدرن برای چه دسته از افراد کاربرد دارد؟

کتاب هندبوک جامع سبک مدرن در شهرسازی، معماری و طراحی داخلی مختص همه افراد با هر سطحی از تحصیلات می باشد. چون کل محتوای این کتاب، به زبانی ساده، شیوا و بدور از هر گونه زیاده گویی و تخصص گرایی صرف بیان شده است. در واقع این کتاب، همچون راهنمایی جامع و کامل برای آن دسته از افرادی می باشد که قصد فراگیری سبک مدرن را به طور کامل و در قالب یک کتاب دارند.

بنابراین چه شما در زمنیه شهرسازی، معماری و یا طراحی داخلی تحصیل کرده باشید (به عنوان شهرساز، معمار، طراح، استاد دانشگاه و دانشجو) و یا در این زمینه صرفا مشغول به کار هستید (مجری فن) و یا تنها علاقه مند به حوزه شهرسازی، معماری و طراحی داخلی مدرن هستید، در هر صورت می توانید با تهیه این کتاب جامع به همراه پکیج تصاویر سبک مدرن به شناخت بسیار کامل تر و بهتری در زمینه سبک مدرن دست یابید.

مطلب پیشنهادی: پکیج تصاویر سبک مدرن در معماری و طراحی داخلی

 

در قسمتهایی از بخش اول (شهرسازی مدرن) می خوانید:

در سال ۱۷۶۹ با اختراع ماشین بخار توسط وات، انقلاب صنعتی به طور رسمی آغاز شد. انقلاب صنعتی، ساختار کلی شهر‌ها و حیات اجتماعی شهر‌ها را به شدت دچار دگرگونی ساخت. تاثیر انقلاب صنعتی بر الگوی شهر‌ها، چنان است که از آن به عنوان عصر دوم شهرنشینی، یاد می‌شود.

شهر‌های نیویورک و مسکو از نمونه‌ شهرهای خارجی شهر‌های اقماری می‌باشند. و …

در قسمتهایی از بخش دوم (معماری مدرن) می خوانید:

معماران مدرن سعی می‌کردند تا معماری را به عنوان یک علم و تکنولوژی مجزا، با جهان در حال تغییر و تحول همگون سازند. در واقع معماری مدرن نقش مهم و اساسی در بازسازی و شکل‌گیری مجدد اروپا داشت.

چندین فاکتور مهم برای محبوبیت این سبک در اجرای بناهای معماری در بین افراد وجود دارد که مهم ترین آنها عبارتند از:

به صرفه بودن از نظر زمانی و اقتصادی، منعطف بودن، سادگی و …

در قسمتهایی از بخش سوم (طراحی دکوراسیون داخلی مدرن) می خوانید:

استفاده از گیاه طبیعی به همراه گلدان‌های بزرگ یا کوچک، جزیی از طراحی فضا‌های مدرن به شمار می‌رود. زیرا به طور کل گیاه (طبیعت) با خودش سبزینگی، شادی و نشاط را در هر فضایی برای کاربران به ارمغان می‌آورد. و …

 

خرید کتاب چاپی:

قیمت کتاب چاپی: 70 هزار تومان + هزینه پست پیشتاز از استان تهران به سایر شهرهای ایران

برای خرید کتاب چاپی، به شماره واتساپ 09120270346 پیام دهید.

و

خرید کتاب الکترونیکی:

قیمت دانلود کتاب الکترونیکی: 60 هزار تومان

اعلامیه پرداخت کتاب تصاویر سبک آرت نوو در معماری و طراحی داخلی

برای خرید کتاب، به شماره واتساپ 09120270346 پیام دهید.

مدیر سایت فراترز

درباره نویسنده

مدیر سایت فراترز
بهاره باقری Bahareh Bagheri بنیانگذار فراترز است. او همچنین معمار، طراح داخلی، دکوراتور، مولف و نویسنده محتوای معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون سایت فراترز می باشد.

گذاشتن دیدگاه