سایت فراترز چه خدماتی را در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون فضا، به کاربران خود پیشنهاد می دهد؟

۱- شما کاربران می توانید براحتی برای طراحی داخل فضای خود از طریق پنل های مشاوره ای که در فرامشاوره برای شما و با توجه به بودجه شما گردآوری شده است، استفاده نمایید.

۲- با استفاده از فراگپ، می توانید سوالات مربوط به دکوراسیون داخلی خود را به طور رایگان و به سادگی از فراطراحان بپرسید تا به پاسخ مورد نظر دست یابید.

۳- شما می توانید با مراجعه به فراوبلاگ، برای آشنایی با مفاهیم و آموزش هایی که در قالب مقاله در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون مطرح می شود، استفاده نمایید و سپس از آنها برای پروژه های شخصی خود ایده بگیرید.

مشاوره طراحی داخلی آنلاین در سایت فراترز برای چه کسانی مناسب است؟

برای هر فردی که در هر فضایی مانند خانه و یا فضای کار، زندگی می کند و قصد طراحی و یا تغییر طراحی داخلی و دکوراسیون فضای خود را به صورت کارشناسانه و کاملا تخصصی، متناسب با سلیقه و بودجه خود را دارد.

آیا سایت فراترز طراح مورد نظرم را انتخاب می کند یا اینکه خودم باید این کار انجام بدم؟

وبسایت فراترز تنها پلتفرمی است که به معرفی طراحان و معماران (فراطراحان) و سپس اتصال آنها به شما کاربران فراترز می پردازد. لذا هر کاربر می بایست با توجه به نیاز، سبک، سلیقه خود و همچنین رزومه و پرتفولیو معمار-طراح که در وبسایت فراترز گردآوری شده است، به راحتی طراح خود را انتخاب نماید.

آیا در صورت امکان، می توانم در فرایند مشاوره، با طراحم در ارتباط باشم؟

بله، در وبسایت فراترز این امکان وجود دارد که بتوانید به راحتی در طی فرایند مشاوره در فراترز با طراح خود تبادل نظر داشته باشید.

برای اندازه گیری ابعاد و متراژ فضای مورد نظرم برای طراحی، باید چگونه عمل کنم؟

به راحتی شما می توانید با داشتن مترهای معمول خانگی که در همه جا یافت می شود، ابعاد و اندازه دیوارها و موارد لازم را بدست بیاورید تا در اختیار طراح خود قرار دهید. همچنین برای سهولت شما کاربرین گرامی، نحوه صحیح اندازه گیری یک اتاق را در قالب اسلایدها و فیلمی کوتاه تهیه کرده ایم که می توانید در قسمت آموزش نحوه اندازه گیری، مشاهده بفرمایید.

آیا در فرامشاوره طراحان در فرآیند طراحی، مبلمان و تمامی متعلقاتی که قابل نگهداری می باشند را، در طرح جدید حفظ می کنند که دیگر نیازی به اضافه کردن مبلمان جدید نباشد؟

بله، در سایت فراترز چنین امکانی فراهم شده که شما، طراحتان را نسبت به این مساله آگاه کنید. اما توجه به این نکته ضروری است که این عمل در صورتی عملی می باشد که مبلمان و متعلقات فعلی شما، با سبک دکوراسیون داخلی فضایتان هماهنگ باشد. در غیر اینصورت چنین عملی هرگز توصیه نمی شود. و در صورت عدم رعایت این نکته توسط شما، سایت فراترز و فراطراحان هیچ گونه مسولیتی نسبت به این عدم هماهنگی ندارند.

نحوه پرداخت هزینه های بخش فرامشاوره در فراترز به چه صورت است؟

تنها راه پرداخت هزینه های بخش فرامشاوره در فراترز به صورت آنلاین می باشد. به این صورت که بعد از سفارش بلافاصله به درگاه پرداخت اینترنتی متصل می شوید تا بوسیله یکی از کارت های بانکی عضو شتاب، بتوانید وجه مورد نظر خود را پرداخت نمایید. تا بدین صورت وارد فرایند مشاوره شوید.

در پایان مشاوره و بعد از دریافت طرح نهایی، چه مدارک و مستندات دیگر پروژه خود را از وبسایت فراترز دریافت می کنم؟

با توجه به نوع پنل طراحی (استاندارد-حرفه ای-پیشرفته) انتخاب شده از سوی شما، موارد زیر را دریافت می نمایید:

طرح نهایی+پلان چیدمان فضا+شیت جزییات مواد و مصالح و اجرایی پروژه+پالت رنگ فضای جدید+لیست مبلمان و مصالح جدید+لیست قیمتهای حدودی مبلمان متریال ها+لیست فروشگاه های ارایه محصولات +نکات و دستوالعمل های اجرایی…

آیا برای مشاوره در فراترز باید سبک طراحی داخلی خود را بشناسم؟

له، چرا که طراح و معمار شما برای تکمیل اطلاعات دریافتی از جانب شما نیاز به دانستن همه موارد از جمله سبک مورد علاقه شما در زمینه طراحی داخلی دارد پس توصیه ما به شما قبل از اینکه در فراگپ و البته فرامشاوره اقدام به فعالیت نمایید، این است که در آزمون سبک طراحی داخلی فراترز شرکت نمایید تا خودتان را بهتر بشناسید و به طراحتان اعلام نمایید.

لازم به ذکر است که این آزمون برای شما کاربر گرامی فراترز  رایگان می باشد پس همین حالا اقدام نمایید.

آیا تمامی پروژه های طراحی داخلی ثبت شده توسط کاربران در بخش فرامشاوره، در بخش فراطرح ها نیز نشان داده میشود؟

اگر شما تمایل به نشان دادن پروژه های خود در بخش فراطرح ها را دارید، وبسایت فراترز با کمال میل هر پروژه ثبت شده از طرف شما را در این بخش به همراه اطلاعات تکمیلی برای مخاطبان خود نشان خواهد داد تا هم کمکی به دیگران کرده باشد و هم اینکه پروژه شما در دنیای مجازی به همگان معرفی شود تا تبلیغی نیز برای فضای داخلی شما شود.

اما اگر تمایلی به چنین کاری ندارید، وبسایت فراترز به نظر شما احترام می گذارد و پروژه شما در این بخش نشان داده نخواهد شد و فقط برای وبسایت فراترز و طراحتان محفوظ خواهد ماند.

آیا وبسایت فراترز علاوه بر فضاهای مسکونی در زمینه فضاهای اداری – تجاری نیز اقدام به مشاوره طراحی داخلی به مخاطبان خود می کند؟

بله وبسایت فراترز علاوه بر ارایه خدمات طراحی داخلی در زمینه مسکونی، در زمینه اداری و تجاری نیز خدمات مشاوره ارایه می دهد. با این تفاوت که قیمت دقیق مشاوره بعد از ارسال مدارک و فرم های اولیه که توسط شما کاربران انجام میشود، با توجه به نوع خدمت عرضه شده در فضای اداری-تجاری، متراژ، ابعاد و ویژگی های دیگر پروژه تعیین می شود. اما شما کاربران گرامی می توانید حداقل تعرفه مشاوره  طراحی داخلی را در هر پنل مشاهده فرمایید

نحوه مشاوره طراحی داخلی فضاهای اداری – تجاری در وبسایت فراترز چگونه است؟

ابتدا شما کاربر محترم ضمن پرداخت حداقل مبلغ اشاره شده در هر پنل، مدارک خود را  برای بررسی به فراطراحان ارسال می نمایید، سپس بعد از بررسی مدارک توسط طراحتان در صورت برابر بودن قیمت اصلی با حداقل قیمت بیان شده در پنل های طراحی، پروسه کار مانند حالت عادی پیش می رود.

اما چنانچه میزان مبلغ مشاوره و طراحی بیش از مبلغ حداقل موجود در پنل باشد، شما کاربر گرامی می بایست در زمان قبل از دریافت طرح نهایی پروژه، اقدام به پرداخت مبلغ باقیمانده مشاوره خود در وبسایت فراترز نمایید.

آیا در وبسایت فراترز امکان به مسابقه گذاشتن پروژه ها در بخش فرامشاوره وجود دارد؟

بله، وبسایت فراترز این امکان را برای کاربران خود به منظور دریافت ایده های بیشتر در همان مرحله ابتدایی ( ایده اولیه یا همان کانسپت) پروژه بوجود آورده است که اگر چنانچه کاربری تمایل به دریافت چندین ایده اولیه داشت؛ می تواند با ثبت پروژه خود در بخش مسابقه، از این امکان بهره ببرد. تا اگر فراطراحان همان پنل انتخاب شده توسط کاربر تمایل به شرکت در مسابقه را داشتند، مسابقه مذکور بین آن دسته از فراطراحان انجام شود.

آیا کاربران فراترز برای به مسابقه گذاشتن پروژه خود می بایست هزینه مازاد آن تعرفه پرداخت نمایند؟

خیر، برای ایجاد مسابقه نیاز به پرداخت هزینه اضافی نیست.

تعرفه مشاوره طراحی داخلی فراترز برای هر فضا به چه صورت بدست آمده است؟

کلیه قیمتها بر اساس میزان سابقه کاری هر فراطراح درهر پنل، میانگین متراژ هر فضا، سختی کار، امکانات و تجهیزاتی که باید در هر فضا قرار گیرد  و مواردی از این دست تهیه شده است.

اگر کاربری در پایان مرحله فرامشاوره و بعد از دریافت طرح نهایی، از طرح مورد نظر رضایت نداشته باشد، فراترز چه پیشنهادی برای آن کاربر دارد؟

همه فراطراحان وبسایت فراترز می بایست نظر کارشناسانه و تخصصی خود را حول علایق و سلیقه شخصی کارفرمایان خود تا جایی که به ضوابط و استانداردهای معماری-طراحی داخلی لطمه نزند مطابقت دهند. لذا با توجه به این امر، انتظار می رود که کلیه طرح های نهایی فراطراحان در فراترز رضایت کارفرمایان خود را کسب نمایند.

با همه این شرایط وبسایت فراترز امکانی را تحت عنوان “پشتیبانی طراحی” برای آن دسته از کارفرمایانی که تمایل به تغییرات جزیی در پروژه خود را دارند بوجود آورده است. تا در مدت زمان تعیین شده نظرات و اصلاحیات احتمالی خود را به فراطراح بیان نماید و طرح نهایی مشمول ادیت و اصلاحی شود.

حداکثر تا چند دفعه می توان درخواست ادیت و اصلاح پروژه خود را به طراحمان ارایه دهیم؟

مرحله ادیت طرح نهایی، نهایتا تا ۱ مرتبه می تواند در مهلت ۷ روزه پشتیبانی طراحی برای هر پروژه انجام شود.

اگر کاربری به هر دلیل قصد انصراف از مراحل فرامشاوره را داشته باشد، شرایط بازگشت پولی به چه صورت خواهد بود؟

چنانچه کاربری تا قبل از دریافت طرح اولیه توسط طراح خود، قصد انصراف از فرایند فرامشاوره را داشته باشد، کل مبلغ پرداخت شده به عنوان اعتبار به حساب کاربری او برمیگردد تا در مشاوره های بعدی از آن استفاده نماید.

اما اگر این انصراف در حین و بعد از زمان طرح اولیه توسط طراح صورت گیرد – یعنی بعد از اینکه پروژه به دست طراح برسد و مورد بررسی او قرار گرفته شود، مبلغ پرداختی به هیچ عنوان به شخص کاربر بازگردانده نمی شود.

آیا در سایت فراترز بعد از اتمام و دریافت هر مشاوره از طراح مورد نظر، قرار دادن نظر و امتیاز در خصوص خدمات دریافتی و نیز رضایت کار، الزامیست؟

در سایت فراترز این امکان برای کارفرمایان وجود دارد که بعد از دریافت پروژه خود، هر گونه امتیاز و نظری که از خدمات مشاوره بدست آوردند را ارایه دهند. تا بدین شکل هم میزان رضایت خود را بیان کرده باشند و هم سایت فراترز و دیگر کاربران را از نحوه خدمات ارایه شده توسط طراحان، مطلع کرده باشند.

بخش فراگپ چه تفاوتی با بخش فرامشاوره دارد؟

فرامشاوره به ارایه خدمات آنلاین مشاوره در زمینه طراحی داخلی فضاهای شما کاربران می پردازد که در این بخش با توجه به بودجه و سلیقه شما کاربران، فراطراحانی گرداوری شدند تا با انتخاب یکی از فراطراحان موجود در بخش فراطراحان فراترز و ارسال فرم های پرسشنامه سایت و نیز پرداخت هزینه مشاوره وارد فرایند مشاوره طراحی داخلی شوید تا به نتیجه دلخواه دست یابید.

فراگپ به ارایه مشاوره و پاسخگویی سریع و آسان و البته رایگان در زمینه دکوراسیون داخلی می پردازد. لازم به ذکر است که فقط فراطراحان فراترز به صورت داوطلبانه در این بخش فعالیت می کنند. این بخش نیازی به طراحی فضا از سوی فراطراحان سایت ندارد و فقط به سوالات به صورت خلاصه وسریع پاسخ داده میشود.

مدت زمان پاسخگویی دربخش فراگپ (مشاوره آنلاین رایگان دکوراسیون داخلی) به چه صورت است؟

در این بخش از همه فراطراحان انتظار می رود تا در اولین فرصت به سوالات دکوراسیون داخلی شما پاسخ دهند. اما به طور کل توجه به این نکته ضروریست که هر طراحی با توجه به میزان وقت، انرژی و تمایل خود اقدام به پاسخگویی سوالات شما کاربران فراترز می نماید بنابراین هیچ گونه اجباری برای پاسخگویی در بخش فراگپ برای فراطراحان فراترز وجود ندارد.

آیا طراحان موجود در بخش فراطراحان، برای انجام مشاوره پروژه های کاربران مناسب هستند؟

بله، وبسایت فراترز تمامی طراحان موجود در فراطراحان را بعد از بررسی های لازم و اولیه، به صورت کاملا دستچین شده برای انجام فعالیت در فراترز انتخاب می کند. بنابراین شما کاربر گرامی، می توانید با خیال راحت  طراح مورد نظرتان را از بین فراطراحان سایت برگزینید.

نحوه دسته بندی فراطراحان در پنل های طراحی چگونه است؟

دسته بندی فراطراحان در سایت فراترز به منظور سهولت در انتخاب طراح توسط شما کاربران گرامی فراترز، بر اساس تجربه کاری و میزان شناخت و معروفیت طراحان در حوزه طراحی داخلی می باشد.

بخش فرافن ها شامل چه خدماتی می باشد؟

همه اهالی فن و متخصصین مجری و پیمانکاری که در عرصه معماری و طراحی و دکوراسیون داخلی فعالیت می کنند، می توانند در بخش فرافن ها قدام به ایجاد صفحه مربوط به حرفه و فن مخصوص خود نمایند تا همه کاربران متقاضیان این خدمات، را از تخصص خود مطلع و آگاه سازند. که با معرفی خود به صورت درج مطالب و نیز قرار دادن تصاویر پروژه ها و محصولات خود می توانند به تبلیغ خود و حرفه تخصصی خود بپردازند.

آیا بخش فرافن ها ارتباطی با بخش فرامشاوره دارد؟

بله، شما کاربران گرامی بخش فرامشاوره بعد از دریافت مشاوره و نیز طرح های نهایی پروژه خود از این بخش، می بایست اقدام به اجرای پروژه خود نمایید. لذا بخش فرافن ها به این دلیل برای شما عزیزان گردآوری شده است تا با مراجعه به این بخش و دریافت اطلاعات لازم از فرافن های کارآمد و نیز با توجه به محل سکونت خود، یکی از آنها را برای اجرا پروژه خود برگزینید.

آیا وبسایت فراترز نسبت به صحت فعالیت همه فرافن های موجود در بخش فرافن ها، به کاربران خود تعهد می نماید؟

خیر، توجه به این نکته ضروری است که هدف از پیدایش بخش فرافن ها، تنها کمک به مبحث اجرایی پروژه های کاربران و کارفرمایان فراترز است. وبسایت فراترز هیچ گونه تعهدی نسبت به فعالیت فرافن ها ندارد و خود کاربران باید با توجه به امتیازات و نظرات داده شده در پروفایل هر فرافن و نیز بررسی های لازم، اقدام به انتخاب فرافن مورد نیاز پروژه خود نمایند.

همین حالا اولین پروژه خود را با سایت فراترز آغاز نمایید تا از اولین پیشنهاد تخفیف ما بهره مند شوید!