فرآیند مشاوره

۱- آشنایی ما با شما

ابتدا باید فرم پرسشنامه را که حاوی پرسشهایی ساده و راحتی همچون اطلاعات شخصی و مشاوره ای شما می باشد، پر نمایید.

۲- انتخاب طراح مورد نظر / ایجاد مسابقه

در این مرحله می بایست طراح مورد نظرتان را از یکی از پنل های طراحی داخلی با توجه به سبک و بودجه خود به سادگی انتخاب کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش فرا طراحان مراجعه نمایید و یا اینکه پروژه خود را به صورت مسابقه ایجاد کنید.

۳- پرداخت هزینه

با توجه به انتخاب نوع پنل مشاوره طراحی و تعداد فضاها، میزان پرداخت هزینه متفاوت خواهد بود که در این مرحله باید مبلغ کل پروژه خود را بپردازید. برای اطلاع از قیمت های مشاوره در فراترز تعرفه پنل های مشاوره طراحی داخلی فراترز  را مشاهده فرمایید.

۴- دریافت کانسپت اولیه

در این مرحله طراح با توجه به شناخت شما و نیازهایتان، یک ایده اولیه به شما ارایه می دهد که این ایده در ادامه می تواند با نظر شما و طراحتان، تا قبل از ارایه طرح نهایی اصلاح شود تا مورد دلخواه شما شود. همچنین در حالت مسابقه می توانید چندین کانسپت دریافت کنید و بهترین را برگزینید.

۵- تبادل نظر با طراح برای تایید طرح

پس از مشاهده کانسپت اولیه طرح، شما می توانید در مدت مشخص شده نظر خود را با طراحتان به اشتراک بگذارید تا به نتیجه مطلوب و رضایت بخش، قبل از ارایه نهایی پروژه دست یابید.

۶- دریافت طرح نهایی و آلبوم پروژه

با توجه به نوع پنل طراحی و نیاز فضا، تصویر  ۳ بعدی از فضای مورد نظرتان و همچنین پلان چیدمان مبلمان، شیت اجرایی پروژه و دیگر موارد را دریافت می کنید که می توانید به طور کامل در صفحه پنل های طراحی مشاهده فرمایید.

۷- پشتیبانی طراحی

شما پس از دریافت طرح نهایی، مشمول حمایت ۷ روزه طراحی می شوید تا اگر چناچه قصد تغییراتی جزیی در فضای خود داشتید که با شرایط پشتیبانی طراحی مطابقت داشته باشد، در این مرحله طراح مورد نظر می بایست اقدام به پشتیبانی نماید.

۸- لذت بردن از فضای خود

بگذارید ما اولین نفری باشیم که به شما بابت فضایی نو و زیبا که براستی سزاوارتان می باشد، تبریک بگوییم. هم اکنون می توانید به سمت اجرای پروژه خود قدم بردارید.

متخصصین و اهالی فن در بخش فرافن ها منتظر کمک به شما هستند.

سوالات متداول مهم

مشاوره طراحی داخلی آنلاین در سایت فراترز برای چه کسانی مناسب است؟

برای هر فردی که در هر فضایی (مسکونی، تجاری، اداری) زندگی می کند و قصد طراحی و یا تغییر طراحی داخلی و دکوراسیون فضای خود را به صورت کارشناسانه و کاملا تخصصی، متناسب با سلیقه و بودجه خود دارد.

آیا برای مشاوره در فراترز باید سبک طراحی داخلی خود را بشناسم؟

بله، چرا که طراح و معمار شما برای تکمیل اطلاعات دریافتی از جانب شما نیاز به دانستن همه موارد از جمله سبک مورد علاقه شما در زمینه طراحی داخلی دارد پس توصیه ما به شما – قبل از اینکه در فراگپ و البته فرامشاوره اقدام به فعالیت نمایید – این است که در آزمون سبک طراحی داخلی فراترز شرکت نمایید تا خودتان را بهتر بشناسید و به طراحتان، سبک خود را اعلام نمایید. لازم به ذکر است که این آزمون برای شما کاربر گرامی فراترز رایگان می باشد پس همین حالا اقدام نمایید.

آیا در صورت امکان، می توانم در فرایند مشاوره، با طراحم در ارتباط باشم؟

بله، در وبسایت فراترز این امکان وجود دارد که بتوانید به راحتی در طی فرایند مشاوره-فرامشاوره در فراترز با طراح خود تبادل نظر داشته باشید.

آیا شما نحوه صحیح عکاسی از فضا و نیز اندازه گیری فضا را آموزش می دهید؟

بله، ما در وبسایت فراترز تحت مقالاتی با عناوین نحوه صحیح عکاسی و اندازه گیری و کشیدن کروکی موارد صحیح را آموزش داده ایم.

آیا در وبسایت فراترز امکان به مسابقه گذاشتن پروژه ها در بخش فرامشاوره وجود دارد؟

بله، وبسایت فراترز این امکان را برای کاربران خود به منظور دریافت ایده های بیشتر در همان مرحله ابتدایی( ایده اولیه یا همان کانسپت) پروژه بوجود آورده است که اگر چنانچه کاربری تمایل به دریافت چندین ایده اولیه داشت می تواند تقاضای به مسابقه گذاشتن پروژه خود را در هنگام ثبت پروژه به وبسایت فراترز ارایه دهد. تا اگر طراحان پنل مشاوره انتخابی شما، تمایل به انجام این کار را داشتند، مسابقه مذکور بین آن دسته از طراحان انجام شود.

آیا وبسایت فراترز علاوه بر فضاهای مسکونی در زمینه فضاهای اداری – تجاری نیز اقدام به مشاوره طراحی داخلی به مخاطبان خود می کند؟

بله، وبسایت فراترز علاوه بر ارایه خدمات طراحی داخلی در زمینه مسکونی، در زمینه اداری و تجاری نیز خدمات مشاوره ارایه می دهد. با این تفاوت که قیمت دقیق مشاوره بعد از ارسال مدارک و فرم های اولیه شما، با توجه به نوع خدمات اداری-تجاری، متراژ، ابعاد و ویژگی های دیگر پروژه تعیین می شود. اما شما کاربران گرامی می توانید حداقل تعرفه مشاوره را در هر پنل طراحی مشاهده فرمایید.

اگر سوالتـان را اینجـا پیدا نکـردید وارد بخش سوالات رایـج شوید!

همین حالا اولین پروژه خود را با سایت فراترز آغاز نمایید تا از اولین پیشنهاد تخفیف ما بهره مند شوید!