مقررات عمومی

فراترز چیست؟

“فراترز” به هدف ایجاد نقش یک متصل کننده و نیز یک پل ارتباطی میان کاربران خود – یعنی افراد متقاضی خدمات معماری و طراحی داخلی را به افراد ارایه دهنده خدمات این حوزه یعنی معماران، طراحان داخلی و متخصصین فن وصل می کند – بوجود آمده است. به همین منظور “فراترز” در صدد ایجاد پلتفرم و یا بستری مناسب برای ارائه هر چه بهتر خدمات آنلاین معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی از طریق پتانسیل های فعال و متخصصان موجود در کشور به همه متقاضیان این خدمات می باشد. تا از طریق این بستر به هدف اصلی خود؛ یعنی دستیابی هر چه آسانتر و سریعتر همه افراد به فضایی معمارانه تر و زیباتر، طبق راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان قابل، دست یابد.

مقررات عمومی

 • کلیه اصول، رویه‏‌ها و قوانین وبسایت “فراترز” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که همه کاربران “فراترز” تابع آن می باشند و موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشند. استفاده از خدمات این وبسایت به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران تلقی می‌شود.
 • “فراترز” حق اصلاح و تغییر قوانین و شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست. تغییرات ایجاد شده جز در خصوص اطلاعات مالی(صورت حساب) فورا اعمال می‌گردند. قوانین و مقررات از زمان تغییر معتبر خواهند بود و ادامه استفاده کاربران از وب سایت “فراترز” بعد از اعمال تغییرات و تاریخ موثر، به عنوان موافقت کاربر با هرگونه تغییرات در نظر گرفته خواهد شد.

بنابراین توصیه می شود که کلیه کاربران در زمان های متوالی و مشخص برای آگاهی کامل از شرایط موجود در “فراترز” به بخش قوانین این سایت مراجعه کنند.

 • کلیه کاربران “فراترز” باید از اهلیت قانونی لازم برخوردار باشند. و نیز چنانچه هر کاربری به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان یکی از کاربران “فراترز” درآید، می بایست دارای اختیارات قانونی لازم باشد و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.
 • هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که “فراترز” از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و …
 • شرایط و ضوابط موجود در این توافقنامه برای تمام کاربران “فراترز” که در ادامه به تعریف آن می‌پردازیم لازم‌الاجرا است.
 • چنانچه هر یک از کاربران همه یا بخشی از شرایط و قوانین موجود در سایت “فراترز” را قبول ندارد، می بایست هر چه سریعتر سایت “فراترز” را ترک نموده و استفاده از این سایت را متوقف نماید.
 • در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سایت “فراترز” توسط کاربران، موجب مسدود شدن حساب کاربری و حذف آنها از سایت “فراترز” می گردد.

عدم اعتبار جزیی توافقنامه

 • چنانچه هریک از شروط، تعهدات در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی‌باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.

نمایندگی

 • وبسایت “فراترز” در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه به صورت آنلاین و از طریق وبسایت رسمی و شبکه های اجتماعی رسمی “فراترز” صورت می گیرد و هیچ یک از خدمات “فراترز” خارج از پلتفرم های گفته شده عرضه نمی شود. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده از سایت “فراترز” حق پیگرد قانونی برای این وبسایت محفوظ می باشد.

حقوق کپی رایت

 • مالکیت و حقوق مادی و معنوی تمام محتویات وبسایت از قبیل متون، گرافیک، تصاویر،نام ها و نشان  ها، علامت تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت‌ها،اسامی و خدمات ارائه شده و… متعلق به وبسایت “فراترز” می‌باشد.
 • همچنین هیچ یک از محتویات سایت “فراترز” قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نمی‌باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی و یا ذکر منبع حق پیگرد قانونی را برای وبسایت “فراترز” محفوظ می‌دارد.

حل اختلاف

 • چنانچه در وبسایت “فراترز” اختلافی پیش آید، باید الویت “فراترز” و همه کاربران ابتدا تلاش برای حل اختلافات پیش آمده بر اساس روش های مسالمت آمیز مانند گفت و گو و دستیابی به صلح و رسیدن به نتیجه برد-برد برای یکدیگر باشد. در صورت دست نیافتن به نتیجه، مراجع قضایی کشور(ایران) گزینه نهایی برای حل اختلافات می باشند.

شرایط کوکیها

 • وبسایت “فراترز” از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به کاربران در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌ استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به کاربران هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما کاربران نسبت داده، قابل خواندن است.
 • یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌ کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان کاربران و مشتریان است. هدف یک کوکی این است که به وب سرور بگوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات وبسایت “فراترز” را شخصی‌سازی کرده باشید یا به سایت “فراترز” رجیستر کرده باشید، یک کوکی به وبسایت “فراترز” کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما کاربران را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی کاربران را تسهیل کرده است. هنگامی که شما به وبسایت “فراترز” بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر فراهم کرده بودید قابل بازیابی می شود؛ بدین ترتیب، کاربران می‌توانند از ویژگی‌هایی که در وبسایت “فراترز” به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اند، استفاده کنند.
 • شما کاربران و مشتریان گرامی “فراترز” توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید.