چرا باید از خدمات مشاوره آنلاین فراترز استفاده کنیم؟

خدمات آنلاین طراحی و دکوراسیون داخلی فراترز

  • فرامشاوره

در واقع وبسایت فراترز امکانی را برای شما کاربران گرامی بوجود آورده است که باعث گردآوری جمعی از بهترین معماران و طراحان داخلی کشور در یک بخش ویژه با نام فراطراحان شده است که دسترسی شما را به بهترین طراحان؛ متناسب با بودجه و سلیقه خود برای انجام مشاوره  بسیار آسان نموده است که چنین اتفاقی را هرگز تا به حال تجربه نکرده اید. به نحوی که براحتی می توانید پروژه خود را به یکی از طراحان بسپارید تا بهترین مشاوره را دریافت نمایید.

برای این کار لازم است در بخش فرامشاوره به پاسخگویی تعدادی سوال در زمینه خواسته ها و نیازهایتان از طراحی داخلی، ارسال تصاویر و ابعاد و اندازه و نقشه از فضای موجود خود و تصاویری که مورد علاقه شما می باشند و … اقدام نمایید؛ تا طراحان با توجه به شرایط شما (سبک مورد علاقه، بودجه، نیازها و خواسته یتان) در فضایی امن، آسان و قابل دسترس اقدام به مشاوره نمایند تا به راحتی و در زمانی کمتر شما را به فضای رویایی خود نزدیک کنند.

طبیعی است که هر چه به سوالات بهتر و دقیقتر پاسخ دهید و به وصف دقیق اوضاع و شرایط خود بپردازید، طراحتان می تواند به طور دقیقتر و کارآمدتری شما را راهنمایی می نماید.

همچنین باید یادآوری کنیم که همه این موارد از جمله آسانی و سرعت روند خدمات مشاوره متناسب با شرایط و نیاز شما، در بستر آنلاین صورت می پذیرد که چنین ادعایی منطقی به نظر می رسد. علاوه بر ویژگی های فوق باید اذعان کنیم که خدمات مشاوره فراترز تنها به موارد بالا خلاصه نمی شود.

 

مطلب پیشنهادی: بهترین روش طراحی و دکوراسیون داخلی چیه؟

 

  • فراگپ

در وبسایت فراترز امکانی در نظر گرفته شده است با نام فراگپ تا شما کاربران محترم بتوانید گپ دوستانه ای با طراحان داخلی در زمینه مشکلات ساده طراحی و دکوراسیون داخلی داشته باشید. تا با دریافت پاسخ های مختصر و مفید و البته کارساز، شما را به راه حل های سازنده سوق دهند.

خبر خوب برای شما کاربران محترم این است که این بخش کاملا رایگان است. و شما براحتی می توانید در هر زمان و هر مکان؛ سوالاتی که مدتهاست در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی بی پاسخ مانده اند را، بوسیله طراحان فراترز به طور کامل رفع نمایید.

 

  • فرافن ها

در بخش فرافن ها نیز می توانید در صورت نیاز به کار اجرایی و پس از دریافت مشاوره از بخش فرامشاوره، از اهالی فن فراترز استفاده نمایید. در این بخش گستره ای از خدمات و تخصص های لازم برای کمک گرفتن از آنها در زمینه اجرایی پروژه شما وجود دارد.

همچنین می توانید با مطالعه دقیق خدمات و محصولات هر یک از فرافن ها، بهترین انتخاب را با توجه به یکسان بودن موقعیت مکانی شما با فرافن مورد نظرتان داشته باشید و با او ارتباط برقرار کنید.

 

  • فراوبلاگ

در فراوبلاگ نیز به مطالب خواندنی و جذاب در زمینه معماری و طراحی و دکوراسیون داخلی دسترسی دارید تا بتوانید به ایده های زیبایی برای خلق فضای زیبای خود دست یابید. در فراوبلاگ فراترز به مجموعه ای از اطلاعات و ایده ها و آموزش های ارزشمند دسترسی دارید که با مطالعه و نیز به کارگیری هر یک از آنها در واقعیت، می توانید قدمی موثر و کارساز در راستای بهبودی و بهتر کردن فضای زندگی خود بردارید.

مطلب پیشنهادی: مقالات خارجی در مورد مشاوره آنلاین طراحی داخلی

 

  • فراپلاس

در بخش فراپلاس نیز شما می توانید از خدمات بی نظیر این بخش که به صورت رایگان برای شما مخاطبان گرامی فراترز جمع آوری شده است استفاده نمایید. از جمله آزمون سبک های طراحی داخلی ، آزمون دانش طراحی داخلی، کتاب سبک های طراحی داخلی می باشند که می توانید برای گسترش هر چه بهتر دانش معماری و طراحی و دکوراسیون داخلی خود اقدام نمایید.

همچنین بخش خودت طراح پروژت شو که می توانید به چندین لینک سایت ها و نرم افزارهای معروف طراحی داخلی آنلاین دسترسی داشته باشید. بخش فراپلاس همراه با جذابیت های فراوانی می باشد که به شما دوستان گرامی، استفاده از آن را حتما توصیه می کنیم.

 

  • جدول مقایسه مشاوره طراحی داخلی آنلاین فراترز با حالت سنتی-عادی

در جدول زیر مقایسه ای از ۲ روش سنتی و آنلاین طراحی داخلی را برای شما گردآوردیم، تا با مطالعه آن به شناخت بهتری از هر روش دست یابید و با درک هر یک از روش ها، تصمیم بهتری را برای ادامه مشاوره طراحی داخلی فضای خود بگیرید.

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید، امروزه به دلیل رشد تکنولوژی و سرعت کارها و نیز استفاده بهتر و بیشتر از زمان، مشاوره آنلاین انتخاب بهتری نسبت به سایر روش های قدیمی و سنتی می باشد. به همین دلیل سایت فراترز مشتاقانه منتظر شما مخاطبان گرامی می باشد که خواهان استفاده بهتر از زمان و انرژی و نیز بودجه خود هستید. پس همین امروز فضایی را که همیشه در انتظارش بودید و لایق آن بودید را به خود هدیه دهید.

همین حالا اولین پروژه خود را با سایت فراترز آغاز نمایید تا از اولین پیشنهاد تخفیف ما بهره مند شوید!